X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Електромагніти

Завантажити презентацію

Електромагніти

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

(9 клас) Підготували група “Дизайнери”

Слайд 2

Що об'єднуе ці малюнки і чим вони відрізняються? 1 2 3

Слайд 3

Магнітная абетка на холодильнику Це цікаво Магніти, що прикріпляються на холодильник, стали настільки популярні, що є об'єктом колекціонування. Так на поточний момент рекорд по числу зібраних магнітів належить Луїзі Грінфарб (США). На даний момент у Книзі рекордів Гіннеса за нею зареєстрований рекорд в 35 000 магнітів.

Слайд 4

Електромагніт Андре Марі Ампер, проводячи досліди з котушкою (соленоїдом), показав еквівалентність її магнітного поля полю постійного магніту.     Дослідження магнітного поля кругового струму привели Ампера до думки, що постійний магнетизм пояснюється існуванням елементарних кругових струмів, обтекающих частинки, з яких складаються магніти. Магнетизм - один із проявів електрики. Соленоїд (від грец. Solen - трубка і eidos - вид) - дротова спіраль, по якій пропускають електричний струм для створення магнітного поля.

Слайд 5

Електромагніт Це котушка, що складається з великого числа витків дроту, намотаного на дерев'яний каркас. Коли в котушці є струм, залізні ошурки притягуються до її кінців, при відключенні струму вони падають.

Слайд 6

Електромагніт Включимо в ланцюг, що містить котушку, реостат і за допомогою нього будемо змінювати силу струму в ко