X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Електродвигун

Завантажити презентацію

Електродвигун

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Електродвигун Електродвигу н, Електромото р — електрична машина, двигун, що перетворює електричну енергію в механічну

Слайд 2

Якщо між полюсами постійного магніту помістити вільно підвішену дротяну петлю і пропустити через неї електричний струм, то петля негайно ж відхилиться убік, прагнучи вийти з магнітного поля. На цьому явищі і заснована дія всіх електричних двигунів.

Слайд 3

Електродвигуни — основний вид двигунів у промисловості, на транспорті і в побуті.

Слайд 4

У 1821 р. М. Фарадей, досліджуючи взаємодію провідників зі струмом і магнітом, показав, що електричний струм викликає обертання провідника навколо магніту, або обертання магніту навколо провідника. Досвід Фарадея показав принципову можливість побудови електричного двигуна.

Слайд 5

Борис Семенович (Моріц Герман фон) Якобі (нім. Moritz Hermann von Jacobi; народився 21 вересня 1801, Потсдам - 27 лютого (11 березня) 1874, (Санкт-Петербург) - німецький і російський фізик, академік Імператорської Санкт-Петербурзької Академії Наук

Слайд 6

У 1834 р. Б.С. Якобі створив перший у світі електричний двигун постійного струму, в якому реалізував принцип безпосереднього обертання рухомої частини двигуна. У 1838 р. цей двигун (0,5 кВт) був випробуваний на Неві для приведення в рух човна з пасажирами, тобто отримав перше практичне застосування.

Слайд 7

Переваги електродвигунів: Мають різні розміри: від іграшок до трамваїв

Слайд 8

Бувають різної потужності