X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Дія електричного струму на людину

Завантажити презентацію

Дія електричного струму на людину

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дія електричного струму на організм людини

Слайд 2

Електричний струм , що проходить через тіло людини, може спричинити Термічну дію Електролітичну  дію  Біологічну дію

Слайд 3

1. Термічним ефектом Термічна дія струму полягає в нагріванні тканини, випаровуванні вологи, що викликає опіки, обвуглювання тканин та їх розриви парою. Тяжкість термічної дії струму залежить від величини струму, опору проходженню струму та часу проходження. За короткочасної дії струму термічна складова може бути визначальною в характері і тяжкості ураження.

Слайд 4

2.Електролітичним  ефектом Електролітична дія струму проявляється в розкладі органічної речовини в тому числі і крові, що призводить до зміни їх фізико-хімічних і біохімічних властивостей. Останнє, в свою чергу, призводить до порушення біохімічних процесів у тканинах і органах, які є основою забезпечення життєдіяльності організму.

Слайд 5

3.  Біологічна ефектом Біологічна дія є виключною властивістю живої тканини. Вона проявляється сильним збудженням нервової тканини, що призводить до порушення внутрішніх біоелектричних процесів, які пов’язані з життєвими функціями організму. Зовнішній струм при взаємодії з біоелектричними процесами людини може викликати судоми м’язів, життєво важливих органів, у тому числі серця і легенів, що призведе до зупинки дихання і кровообігу.

Слайд 6

Останнє може призвести до серйозних порушень діяльності життєво важливих органів, у тому числі серця та легенів, навіть коли ці органи не знаходяться на шляху проходження струму.

Слайд 7

Електричне ураження організму струмом буває місцевим (електричні травми) і загальним(електричні удари) коли уражається весь організм. Характерними видами місцевих електричних травм є: електричні опіки; електричні знаки; металізація шкіри; механічні ураження; електроофтальмія.