X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Безпека людини під час роботи з електричними приладами і пристроями.

Завантажити презентацію

Безпека людини під час роботи з електричними приладами і пристроями.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мета уроку: повторити правила техніки безпеки під час роботи з електричними приладами і пристроями, безпека під час грози; розвивати спостережливість, увагу; виховувати бажання берегти своє здоров’я і життя. Безпека людини під час роботи з електричними приладами і пристроями.

Слайд 2

Кожен день ти користуєшся елелектроприладами, але потрібно знати, що вони криють у собі небезпеку. Так, дія електричного струму на людину може призводити до електричних травм та пошкоджень: -таких як скорочення м’язів, що супроводжується сильним болем, втратою свідомості; - порушенням роботи серця чи дихання (або обох цих порушень разом). Іноді трапляються нещасні випадки від дії електричного струму, які приводять до смерті людини І.Безпека людини під час роботи з електричними приладами та пристроями

Слайд 3

, Щоб уникнути багатьох неприємностей, тобі достатньо завжди пам’ятати та дотримуватись правил поводження з електричними приладами: Так Електронагрівальні прилади, такі як електрочайник, електросамовар, електропраска, електрокамін та інші, потрібно включати в електромережу справними. Якщо ти дивишся телевізор, а екран погас або почав миготіти, ні в якому разі не можна по ньому стукати. Він може загорітися або навіть вибухнути. Його треба негайно вимкнути. Якщо щось потрапило до телевізора, радіоприймача та інших електроприладів, які працюють, треба в першу чергу їх вимкнути. Ні в якому разі не можна лізти туди олівцем чи іншим предметом, коли електроприлад увімкнутий. Переважна кількість побутових електроприладів є переносними, і при цьому часто виникає пошкодження їх ізоляції. Також буває, що електричний дріт обірвався чи оголився. У таких випадках ні в якому разі не торкайся оголених місць, бо це може призвести до травми. Не залишайте без нагляду увімкненими в розетку електроприлади. Забороняється тягнути за електричний шнур руками, тому що він може обірватися і вразити електричним струмом. Не можна заповнювати водою ввімкнені в електромережу чайники, кавоварки, каструлі. Не торкайся мокрими руками та не витирай вологою ганчіркою електричні кабелі, штепсельні розетки, вимикачі, інші електроприлади, ввімкнені в електромережу Не можна підвішувати речі на кабелі. Не можна бавитись із штепсельними розетками – це загрожує твоєму життю. Коли ідеш з дому – всі електроприлади мають бути вимкнені.

Слайд 4

Використання електричних приладів не за призначенням або невміле користування ними, може призвести до пожежі! Але якщо вже так сталося, що електричне обладнання загорілося, то перш за все потрібно: вимкнути електрорубильник. (А ти знаєш, де знаходиться електрорубильник твого помешкання? - Якщо ні, тоді негайно попроси своїх батьків показати тобі його і навчити, як ним користуватися!) -Якщо знеструмити електромережу неможливо, то слід пам’ятати -не можна застосовувати для гасіння воду та пінні вогнегасники, можна лише порошкові; -терміново телефонуй за номером 101 і викликай пожежників на допомогу. -Якщо електроприлад зайнявся, спробуй діяти за такою схемою: -обмотай руку сухою ганчіркою, висмикни вилку з розетки; -накрий палаючий предмет ковдрою; -повідом дорослих про пожежу.