X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Альтернативні види енергії

Завантажити презентацію

Альтернативні види енергії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Альтернативні види енергії»

Слайд 2

Енергія була і залишається головному складовому життю людини. Вона дає можливість створювати різні матеріали, є одним з головних чинників при розробці нових технологій.. Все активніше обговорюються питання використання нового нетрадиційного, альтернативного вигляду енергії. По оцінках фахівців, світові ресурси вугілля складають 15 трильйонів тонн, нафти - 300 мільярдів тонн, газу - 220 трильйонів кубометрів. Чому ж спостерігається тенденція до освоєння альтернативних видів енергії, при таких, здавалося б, значних цифрах, при тому, що останніми роками в шельфових зонах Морея відкриті величезні запаси нафти і газу? ВСТУП

Слайд 3

Є декілька відповідей на це питання. По-перше, безперервне зростання промисловості, як основного споживача енергетичної галузі. Існує точка зору, що при нинішній ситуації запасів вугілля хватит приблизно на 270 років, нафти на 35-40 років, газу на 50 років. По-друге, необхідність значних фінансових витрат на розвідку нових родовищ, оскільки часто ці роботи пов'язані з організацією глибокого буріння і іншими складними і наукоємкими технологіями. І, в третіх, екологічні проблеми, пов'язані з видобутком енергетичних ресурсів. Не менш важливою причиною необхідності освоєння альтернативних джерел енергії є проблема глобального потепління.

Слайд 4

В даний час висуваються безліч різних ідей і пропозицій по використанню всіляких поновлюваних видів енергії. Розробка деяких проектів ще лише починається. Так, існують пропозиції по використанню енергії розкладання атомних часток, штучних смерчів і навіть енергії блискавки. Але існують і “традиційні” види альтернативної енергії. Це енергія Сонця і вітру, енергія морських хвиль, приливів і відливів. Основним виглядом “безкоштовної” невичерпної енергії по справедливості вважається Сонце. Сонце щомиті випромінює енергію в тисячі мільярдів разів більшу, ніж при ядерному вибуху.

Слайд 5

АЛЬТЕРНАТИВНОЕ ТОПЛИВО ДЛЯ ТРАНСПОРТА Автотранспорт сьогодні практично повністю представлений автомобілями, що працюють на викопному паливі. Більше 99 % палива, використовуваного на транспорті, виробляється з нафти. Проте автомобілі можуть їздити і на альтернативному паливі, що виробляється за рахунок поновлюваних джерел енергії, в першу чергу, з біомаси.

Слайд 6

General Motors представи