X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Виникнення і розвиток Футболу"

Завантажити презентацію

"Виникнення і розвиток Футболу"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виникнення і розвиток Футболу Підготувала: ліцеїст 104 н.в. Бондаренко Оксана

Слайд 2

Зародження футболу розпочалося ще в глибоку давнину. У давніх греків гра з м’ячем користувалась дуже великою популярністю.

Слайд 3

Перша згадка про гру з м’ячем, що віддалено нагадує футбол, відноситься до 180 р. В грецькому словнику Поллукса вказано, що граючі ділились на дві партії (команди). Кожна партія намагалась провести м’яч за поле гри суперника. За характером ця гра була схожа з сучасним регбі. Точно вказати, яка з античних ігр з м’ячем по праву може вважатися попередницею сучасного футболу, не є можливим.

Слайд 4

Англійці доводять, що гра ногами в м'яч на британських островах була відома вже в IX столітті. Можна припускати, що подібні ігри у західноєвропейських державах в середині століття розвивалися і самостійно, і в порядку запозичень окремих елементів один в одного.

Слайд 5

У 1313 р. англійський король Едуард II забороняє проведення гри в межах міста. «Так як штовханина з великим м'ячем заподіює в містах великий шум і має згубну дію». Часті заборони пояснювалися не тільки заворушеннями при іграх, але і тим, що футбол відволікав городян від занять стрільбою з лука і навіть ремеслом. З цієї причини англійський король Едуард III в 1349 р. також видає указ, що забороняє футбол в Лондоні.

Слайд 6

Новий етап в історії футболу починається з XIX в., Особливо з другої її половини, коли спортивний метод визнається найбільш доцільним методом фізичного виховання, а спорт і спортивні ігри стають ефективними засобами фізичного розвитку. У 1863 р. футбольна асоціація ухвалила рішення культивувати гру з круглим м'ячем і грати тільки ногами. Прихильниками іншого напряму став університет міста Регбі, де було прийнято рішення грати в овальний м'яч, причому і руками, і ногами.