X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Дитячо-юнацька вітрильна секція при Київському крейсерському яхт-клубі. м. Київ

Завантажити презентацію

Дитячо-юнацька вітрильна секція при Київському крейсерському яхт-клубі. м. Київ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дитячо-юнацька вітрильна секція при Дитячо-юнацька вітрильна секція при Київському крейсерському яхт-клубі. м. Київ

Слайд 2

В сучасному суспільстві все більше загострюються проблеми виховання підліткового покоління. Загрозливо зростають малолітня злочинність, наркоманія, та безпритульність. Сприяння організації здорового дозвілля дітей, залучення їх до активних занять вітрильним спортом та участі у спортивних змаганнях є дієвим заходом відволікання дітей від вулиці, сприяння їх вихованню гідними громадянами своєї країни.В сучасному суспільстві все більше загострюються проблеми виховання підліткового покоління. Загрозливо зростають малолітня злочинність, наркоманія, та безпритульність. Сприяння організації здорового дозвілля дітей, залучення їх до активних занять вітрильним спортом та участі у спортивних змаганнях є дієвим заходом відволікання дітей від вулиці, сприяння їх вихованню гідними громадянами своєї країни.Крім того, в умовах все зростаючої екологічної кризи навколишнього природного середовища, що все помітніше негативно вливає на стан здоров’я дітей, для забезпечення зростання здорового молодого покоління необхідно більше і більше приділяти уваги їх фізичному розвитку та спортивному вихованню. Одним з найефективніших в цьому плані видів фізичного виховання молоді є вітрильний спорт.

Слайд 3

Склад секції: на сьогодні в дитячо-юнацької вітрильної секції тренується біля 30 дітей віком від 10 до 18 років, які успішно приймають участь у багатьох національних, міжнародних та регіональних змаганнях вітрильного спорту. Тренерсько-виховну роботу в дитячої вітрильної секції проводять 2 досвідчених фахівці, один з яких є заслуженим тренером України з вітрильного спорту. Склад секції: на сьогодні в дитячо-юнацької вітрильної секції тренується біля 30 дітей віком від 10 до 18 років, які успішно приймають участь у багатьох національних, міжнародних та регіональних змаганнях вітрильного спорту. Тренерсько-виховну роботу в дитячої вітрильної секції проводять 2 досвідчених фахівці, один з яких є заслуженим тренером України з вітрильного спорту. Метою роботи зазначеної вітрильної спортивної секції є популяризація та розвиток вітрильного спорту серед дітей та юнацтва України.Задачами роботи вітрильної спортивної секції є:залучення дітей до активних занять вітрильним спортом;фізичне вдосконалення та підвищення функціональної готовності до навчання;підвищення спортивної майстерності та кваліфікації молодих яхтсменів;підготовка молодих яхтсменів до участі в міжнародних, національних та регіональних змаганнях з вітрильного спорту.