X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
НЕКЛАСИЧНА СВІТОВА ФІЛОСОФСЬКА ДУМКА

Завантажити презентацію

НЕКЛАСИЧНА СВІТОВА ФІЛОСОФСЬКА ДУМКА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Серен К”єркегор і два види відчаю. Поняття некласичної філософії. Людвіг Фейєрбах як родоначальник некласичної філософії. Марксистська філософія як подолання гносеологізму. Волюнтаризм Артура Шопенгауера та Фрідріха Ніцше. Психоаналітична парадигма людського буття.

Слайд 2

схема

Слайд 3

Естетичний – щабель задоволення собою і відмови від розуміння істини. Така відмова призводить до початкового відчаю, що проглядається крізь успіхи буденного життя... Етичний – прихід до більшого відчаю через переживання нашого відчуження від Бога і зануреності у світ. Релігійний – щабель особистісного прориву. Що вкрай занурився у відчай і злився з Богом.

Слайд 4

Стадії існування

Слайд 5

Некласичну філософію можна було б визначити як підхід до людини, що орієнтований на домінанту особливого над загальним, а проблем людського існування — над теоретико-пізнавальними проблемами. Але таке визначення некласичної філософії породжує два принципових питання, відповіді на які в його межах неможливі: Як пояснити існування філософських поглядів, подібних марксизму, які, почавши з людини й особливого, дійшли до поза особистісного і до первинності загального? Як пояснити факт існування в класичній філософії Нового Часу містицизму (Якоб Беме) і висунення на перший план проблем людського існування (Блез Паскаль)?