X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Зовнішні економічні зв'язки"

Завантажити презентацію

"Зовнішні економічні зв'язки"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Зовнішні економічні зв'язки

Слайд 2

В умовах міжнародного географічного поділу праці та міжнародної економічної інтеграції зростає роль міждержавних економічних відносин. Зовнішні економічні зв'язки- взаємообмін із країнами світу продуктами матеріального виробництва, послугами, інформацією на основі міжнародного поділу праці.

Слайд 3

Надання послуг Міжнародний туризм Форми зовнішніх економічних зв'язків Зовнішня торгівля Кредитно-фінансові відносини Науково-технічні зв'язки

Слайд 4

Міжнародна (зовнішня) торгівля —це торгівля, що передбачає переміщення сировини, товарів та послуг за межі державних кордонів. Її можна трактувати як відносини країн з метою вивезення (експорту) та ввезення (імпорту) сировини, товарів і послуг.

Слайд 5

Панівні позиції у світовій торгівлі займають розвинуті країни світу, на які припадає 2/3 обсягу імпорту та експорту. Лідером в міжнародній торгівлі є Європа, на яку припадає половина світового товарообороту. Друге місце посідає Азія, зокрема Азіатсько-Тихоокеанський регіон на чолі з Японією. Північна Америка посідає третє місце. Найбільшими експортерами світу є США, Німеччина, Японія, Франція, Велика Британія, Італія, Канада, Нідерланди, Бельгія. Характерною рисою сьогодення є збільшення частки торгівлі розвинутих країн між собою. На неї припадає до 70 % всесвітньої торгівлі.

Слайд 6

Кредитно-фінансові зв'язки (ринок капіталу) полягають у вивезенні капіталу, що відбувається в різних формах: міжнародні займи і кредити — вивезення так званого позикового капіталу прямі закордонні капіталовкладення — інвестиції, що передбачають створення власного виробництва за кордоном або придбання контрольного пакета акцій місцевих компаній, надання різноманітних міжнародних послуг, наприклад у будівництві.