X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Якщо тивирішив статипідприємцем

Завантажити презентацію

Якщо тивирішив статипідприємцем

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Якщо ти вирішив стати підприємцем

Слайд 2

Привіт! Ми учні 8–Б класу Вивчаємо новий предмет “Цікава економіка”. Сьогодні ми хочемо з вами поговорити про підприємництво. Чому? Понад 10 років тому незначній кількості людей в нашій країні були знайомі слова “підприємство”, “підприємець”, “бізнес”, і ще менше було тих, хто розумів їх значення. Сьогодні ситуація суттєво змінилася. Важко знайти людину, яка б не чула, чи не розуміла значення цих слів. Мало того, більшість учнів нашого класу мріють у майбутньому стати підприємцями.

Слайд 3

Отже, не все так просто! Надіємося, що наша розповідь буде корисною для тих, хто мріє стати підприємцем. Група дослідників, що готували дану презентацію, провели опитування серед восьмикласників про вибір сфери діяльності після закінчення навчання: - працювати в бюджетній організації; - найнятися працівниками на фірму чи підприємство; - відкрити власну справу (стати підприємцем). Паралельно ми досліди і сфери діяльності батьків учнів нашого класу. Ось які результати ми отримали.

Слайд 4

Група істориків дізналась, що… Термін підприємець (entrepreneur) запровадив французький філософ Річард Кантільон, який жив наприкінці XVII – на початку XVIII ст. У XVIII ст. на Лівобережжі проводилося близько 400 ярмарок. Дрібніша торгівля велася на 700 місцевих базарах. Великі ярмарки, що тривали тижнями і, безумовно, впливали на ціни європейського ринку, відбувалися у Ніжині, Ромнах, Києві, Переяславі, Полтаві. Підприємець – людина, яка шукає нове, незвідане, ризикує, реалізує оригінальні ідеї, організовує нове виробництво. Прізвища українських підприємців Терещенків, Симиренків, Яхненків були відомі не лише в Україні, а й за її межами.