X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Взаємодія підприємств-олігополістів на ринку мобільного зв’язку

Завантажити презентацію

Взаємодія підприємств-олігополістів на ринку мобільного зв’язку

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Взаємодія підприємств-олігополістів на ринку мобільного зв’язку Грушка Марія, МЕіМ, 2 курс, МЕ-203, masha_grushka@mail.ru (науковий керівник Шиманська О. В., асистент)

Слайд 2

План:

Слайд 3

Олігополія на ринку мобільного зв’язку України

Слайд 4

Переваги та особливості окремих фірм на фоні телекомунікацій

Слайд 5

Стрімкий розвиток галузі обумовлений запровадженням технологічних новинок Не перестає дивувати «Київстар», оператор, не дивлячись на свої досить високі тарифи, продовжує «стахановськими» темпами збільшувати і без того величезну абонентську базу. Обслуговуючи 43% ринку, компанія не зупиняється на досягнутому і щомісяця збільшує кількість користувачів ще на 200-300 тис. абонентів. Найбільший в Україні оператор мобільного зв'язку, ЗАТ "Київстар GSM", спільне російсько-норвезьке підприємство, співзасновниками якого є російська компанія "Альфа-груп" (43,49%) та норвезька - Telenor (56,51%). «МТС» - дочірня компанія ВАТ "Мобільні телесистеми" (РФ). Мережа оператора охоплює більше 95% території України, на якій проживає 99% населення. Компанія володіє ліцензіями на надання мобільного (стандарт GSM- 900/1800 і CDMA-450), стаціонарного, міжміського та міжнародного зв'язку, також надає послуги міжнародного роумінгу. ТОВ "Астеліт" працює на українському ринку мобільного зв'язку з початку 2005 року. Його єдиним власником є Euroasia Telecommunications Holdings B.V., 55% якої належать Turkcell, 44,71% - ЗАТ "Систем Кепітал Менеджмент". Компанія надає послуги на території, на якій проживає 91% населення України. Мережа компанії сьогодні працює у всіх містах з населенням більше 35 тис. мешканців і в більше ніж 22 тис. населених пунктах України, а також на всіх основних автомагістралях країни. ЗАТ "Українські радіосистеми" (дочірнє підприємство російського ВАТ "Вимпелком") надає послуги мобільного зв'язку під торговою маркою Beeline з квітня 2006 року. Мобільна мережа компанії працює більш ніж в 10 тис. населених пунктів, де проживає 42,3 млн. мешканців (більше 88% населення України).

Слайд 6

Слайд перегружений і незрозумілий, спростити, якщо хочете використати зарубіжні данні, краще перекласти на українську