X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Визначення потреби в кадрах. Її роль у досягненні кінцевих результатів господарської діяльності

Завантажити презентацію

Визначення потреби в кадрах. Її роль у досягненні кінцевих результатів господарської діяльності

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розділ І . Визначення потреби в кадрах. Її роль у досягненні кінцевих результатів господарської діяльності. 1.1. Сутність кадрів в ринковій економіці. 1.2. Планування і аналіз кадрів. 1.3. Структура системи управління персоналом. 1.4. Планування чисельності кадрів. 1.5. Кадрова політика та її роль у досягненні кінцевих результатів господарської діяльності.

Слайд 2

Постановка проблеми. Важливою проблемою сучасного менеджменту є активізація людських ресурсів для досягнення успіху організації. Актуальноюпроблемою є організація кадрів на досягнення стратегічних завдань організації. Корінні зміни, що сталися в системі функціонування вітчизняних підприємств та народного господарства України , створили велику потребу в нових управлінських знаннях, посилили інтерес до системи формування персоналу орієнтованого на досягнення кінцевої мети. Постановка завдання. Підготовка компетентного персоналу, здатного до продуктивної роботи в ринкових умовах, його раціональне структурне і просторове розміщення, зміна культури управління підприємства, врешті-решт, залежить від ефективності функціонування служби управління персоналом і є запорукою досягнення успіху підприємством. Без мотивованих і кваліфікованих співробітників жодна організація не в змозі створити добре працюючі системи маркетингу, продажу, фінансів або бухгалтерського обліку. Сутність кадрів в ринковій економіці

Слайд 3

Планування і аналіз кадрів Розрахунок чисельності персоналу може бути поточним чи оперативним та довгостроковим чи перспективним. Поточна потреба в персоналі. Загальна потреба підприємства в персоналі визначається як сума : А = Ч + ДП, де Ч – базова потреба в персоналі, котра визначається обсягом виробництва, ДП – додаткова потреба в кадрах. Базова потреба підприємства в персоналі (Ч) визначається за формулою: Ч = ОВ/В, де ОВ – обсяг виробництва, В – виробіток на одного працівника. Додаткова потреба в кадрах (ДП) – це різниця між загальною потребою та наявністю персоналу на початок розрахункового періоду ДП = Апл – Аб, де Апл та Аб –загальна потреба в спеціалістах відповідно у запланованому та розрахунковому періодах.

Слайд 4

Довгострокова потреба в спеціалістах. Ці розрахунки здійснюються лише за умов планування на період більше трьох років. А = Чр*Кн , де Чр – середньоспискова чисельність працюючих, Кн – нормативний коефіцієнт насиченості спеціалістами. Щоб визначити потребу підприємства в кадрах, необхідно зрозуміти, під впливом яких факторів вона формується. Це можуть бути як внутрішні, так і зовнішні фактори (таблиця 1).