X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Валюти світу"

Завантажити презентацію

"Валюти світу"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Валюта (анг.currency) - грошова одиниця країни, використовувана для виміру величини вартості товарів. Поняття валюти застосовується у трьох значеннях: - грошова одиниця країни (американський долар, японська єна, українська гривня та ін.) та її певний тип (золота, кредитно-паперова, срібна); - іноземна валюта, тобто грошові знаки іноземних країн, а також кредитні і платіжні засоби, які виражені в іноземних грошових одиницях і використовуються у міжнародних грошових розрахунках; - міжнародна (в тому числі регіональна) грошова розрахункова одиниця і платіжний засіб (СДР, євро).

Слайд 3

За державою-емітентом національна іноземна колективна (наприклад, СДР, ще раніше існувала ЕКЮ , зараз — євро)

Слайд 4

За можливістю обміну на іншу валюту вільно конвертовані — коли немає ніяких обмежень на кількість валюти, яка може бути продана на міжнародному ринку, і уряд не нав'язує штучно фіксовану вартість або мінімальну вартість валюти у міжнародній торгівлі. Прикладами повністю конвертованих валют є долар США та Євро, що є одними з основних валют, якими торгують на ринку Форекс. частково конвертовані — центральні банки здійснюють контроль над іноземними інвестиціями, що ідуть в/з країни, а, одночасно, більшість вітчизняних торговельних операцій відбуваються без будь-яких спеціальних вимог; існують значні обмеження на закордонні інвестиції, часто, щоб конвертувати на інші валюти, потрібні спеціальні дозволи. Прикладом частково конвертованої валюти є індійська рупія. неконвертовані валюти не можуть брати участь у міжнародному ринку FOREX, не передбачений обмін цих валют фізичними особами та компаніями. У результаті, ці валюти часто називають заблокованими валютами. Такими валютами є, наприклад,північнокорейська вона і кубинський песо.

Слайд 5

Конвертована валюта — законодавчо закріплена оборотність національної грошової одиниці, можливість її обмінювати на іноземні валюти для всіх охочих.  Конвертованість валют — це здатність валют виконувати функції платежу в будь-якій країні.

Слайд 6

За співвідношенням валютних курсів сильна / тверда (тобто стійка до свого номіналу і до курсів інших валют) слабка / м'яка

Слайд 7

За терміном дії постійна тимчасова