X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Управління операційним ризиком

Завантажити презентацію

Управління операційним ризиком

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ознайомчий семінар Управління операційним ризиком Нільс Льондорф, Томас Портман Київ Проект фінансується Європейським Союзом Виконавець проекту – консорціум компаній на чолі з ТЕКНІТАС gggggggggg * Дата: 21 червня 2006 р. Проект ЄС “ВСТАНОВЛЕННЯ ПРАВИЛ ТА ЗАКОНОДАВСТВА ІПОТЕЧНОГО РИНКУ В УКРАЇНІ” Презентація: “Управління операційним ризиком”

Слайд 2

Текст презентації підготовлено Нільсом Льондорфом та Томасом Портманом за підтримки Європейського Союзу. Зміст презентації віддзеркалює точку зору автора, яка може не збігатись з позицією Європейської Комісії. Будь-яка частина презентації може використовуватись спеціалістами фінансових установ – учасниками даного семінару – безпосередньо за місцем роботи без отримання попереднього дозволу, але з обов’язковим посиланням на автора цієї презентації і спонсорів Проекту. * Дата: 21 червня 2006 р. Проект ЄС “ВСТАНОВЛЕННЯ ПРАВИЛ ТА ЗАКОНОДАВСТВА ІПОТЕЧНОГО РИНКУ В УКРАЇНІ” Презентація: “Управління операційним ризиком”

Слайд 3

Операційний ризик як складова частина загальної системи управління ризиками * Дата: 21 червня 2006 р. Проект ЄС “ВСТАНОВЛЕННЯ ПРАВИЛ ТА ЗАКОНОДАВСТВА ІПОТЕЧНОГО РИНКУ В УКРАЇНІ” Презентація: “Управління операційним ризиком”

Слайд 4

Бізнес-анатомія ризику * Дата: 21 червня 2006 р. Проект ЄС “ВСТАНОВЛЕННЯ ПРАВИЛ ТА ЗАКОНОДАВСТВА ІПОТЕЧНОГО РИНКУ В УКРАЇНІ” Презентація: “Управління операційним ризиком”