X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ТРАНСНАЦІОНАЛЬНИХ КОРПОРАЦІЙ В УКРАЇНІ

Завантажити презентацію

ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ТРАНСНАЦІОНАЛЬНИХ КОРПОРАЦІЙ В УКРАЇНІ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ТРАНСНАЦІОНАЛЬНИХ КОРПОРАЦІЙ В УКРАЇНІ

Слайд 2

Експерти ООН визначили основні ознаки, за якими компанію можна віднести до транснаціональної: річний обсяг продажу такої компанії повинен перевищувати 100 млн. дол., наявність філіалів неменш, ніж у шести країнах, аналізується відсоток продажу товарів за межами країни-резиденції. Також до ТНК, згідно визначення комісії ООН, відноситься компанія, що включає одиниці у двох або більше країнах, незалежно від їх юридичної форми та сфери діяльності.

Слайд 3

Світові ТНК на українському ринку В Україні зафіксовано близько 7 тис. філій іноземних ТНК, тоді як у світі їх загалом приблизно 810000, тобто лише0,8 % від загальної кількості філій ТНК. Капітал західних ТНК тут в основному зосередився у: харчовій промисловості, тютюновій промисловості, торгівлі, фінансах, енергетиці.

Слайд 4

В Україні,до перших ТНК, що почали формуватися в Україні можна віднести: ФПГ «СКМ», «DCH» Холдинг, НВГ «Інтерпайп», ВАТ «Укрнафта», NEMIROFF Холдинг, «КК «ROSHEN», «ІСД», Корпорація"УкрАВТО"

Слайд 5

1. СКМ (System Capital Management) Найбільшою фінансово-промисловою групою України є СКМ (System Capital Management), її діяльність сконцентрована в чотирьох основних сферах: металургія й видобуток вугілля, виробництво електроенергії; банківська справа і страхування; телекомунікації. Крім того, СКМ володіє й управляє активами в інших секторах бізнесу, включаючи нерухомість, медіа-бізнес, видобуток і переробку глин, роздрібну торгівлю, машинобудування, виробництво пива, автозаправні станції, спорт. У ціломуГрупа СКМ об’єднує більше 100 компаній Крім українських активів СКМ володіє компаніями в країнах Європи (Італія, Швейцарія, Великобританія, Росія) та США.

Слайд 6

2.«Інтерпайп» (Interpipe Group) Четверта за рівнем потужностей трубна компанією світу, третьою в світі з виробництва і постачання залізничних коліс, найбільший світовимйпостачальником силікомарганцю. Частка компанії на світових ринках безшовних труб складає 4,1%, залізни