X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Ринок капіталу"

Завантажити презентацію

"Ринок капіталу"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ринок капіталу як ринок кредитних ресурсів та фізичного капіталу

Слайд 2

Ринок капіталів – це частина фінансового ринку, де форму ються попит і пропозиція в основному на середньо- і довго строковий позиковий капітал, специфічна сфера ринкових відносин, де об'єктом угоди є наданий у позику грошовий капі тал і де формуються попит і пропозиція на нього

Слайд 3

Лінія ринку капіталів

Слайд 4

Позиковий капітал - це кошти, віддані в позику під певний відсоток за умови повернення. Формою руху позикового капіталу є кредит; Основним його джерелом служать кошти, що вивільняються в процесі відтворення ; На ринку капіталів кредити надаються на термін понад рік.

Слайд 5

Ринок капіталів сприяє : зростанню виробництва ; збільшенню товарообігу ; руху капіталів усередині країни; трансформації грошових заощаджень у капіталовкладення ; відновленню основного капіталу.

Слайд 6

 Економічна роль цього ринку полягає в його спроможності об'єднати дрібні, розрізнені кошти й у такий спосіб активно впливати на концентрацію і централізацію виробництва та капіталу.

Слайд 7

З функціональної точки зору ринок капіталів — це система ринкових відносин, що забезпечує акумуляцію і перерозподіл грошових капіталів з метою забезпечення процесу відтворення; з інституційної точки зору цей сегмент фінансового ринку виступає як сукупність кредитно-фінансових установ, фондових бірж, через які рухається позиковий і акціонерний капітал.