X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Промислова власність на ресурси

Завантажити презентацію

Промислова власність на ресурси

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Промислова власність Поліщук Ірина Панасівна Провідний інженер НДЧ ЛНУ ім.І.Франка

Слайд 2

“..будь що під сонцем зроблено людиною” Ця відома фраза може бути епіграфом нашого з Вами семінару, оскільки кожен продукт чи послуга, якими ми користуємося у нашому повсякденному житті є результатом довгого ланцюга великих чи малих нововведень, таких як зміна у дизайні чи удосконалення, що дають той вид, чи те призначення, що він має сьогодні. Кожен з нас у цьому ланцюгу займає своє місце і вносить свою частку у розвиток науки. Щоб науково-дослідні роботи були конкурентноспроможними вони повинні характеризуватися високим технічним рівнем і патентним захистом, тобто технічні рішення мають бути захищені одним або декількома патентами. Згідно ДСТУ 3008-95 "Документація. Звіти у сфері науки і техніки" частини 4 "Вимоги до структурних елементів основної частини" у вступі коротко викладають оцінку сучасного стану проблеми, яка неможлива без проведення патентно-інформаційних досліджень. Сьогодні патентний пошук можна здійснювати по Інтернету, хоча не всі сервери є безкоштовні. Але і доступна інформація допомагає визначити рівень техніки і виявити можливі об"єкти промислової власності.

Слайд 3

Що ж таке промислова власність ? Поняття “промислова власність” стало після заключення Паризької Конвенції по охороні промислової власності 1883р. загальновживаним, універсальним у патентній практиці терміном. Право промислової власності-це сукупність правових норм, які мають на меті охорону науково-технічних досягнень, що стосується промисловості та інших різновидів господарювання. До об’єктів права промислової власності відносяться: винаходи, корисні моделі - технічні рішення, промислові зразки - зовнішній вигляд промислових виробів, товарні знаки і знаки обслуговування - проставлені на виробах промислового виробництва або використані при наданні послуг відмітні символи або позначення, географічні зазначення - вказання місця походження товарів, комерційні (фірмові) найменування - найменування фірм, під якими вони виступають в обороті , топографії інтегральних мікросхем - компонування, сорти рослин.

Слайд 4

За Законом не можуть одержати правову охорону: відкриття, наукові теорії та математичні методи; методи організації та управління господарством; плани,умовні позначення, розклади, правила; методи виконання розумових операцій; комп"ютерні програми; результати художнього конструювання; породи тварин тощо.