X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Природні ресурси та їх класифікація"

Завантажити презентацію

"Природні ресурси та їх класифікація"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала учениця 10-С класу Дубина юлія Природні ресурси та їх класифікація

Слайд 2

Приро дні ресу рси Природні ресурси - це елементи природи, які використовуються при даному рівні розвитку продуктивних сил для задоволення різноманітних потреб суспільства і суспільного виробництва. Природні ресурси є головним об'єктом природокористування, в ході якого вони піддаються експлуатації і подальшої переробки. Під класифікацією природних ресурсів розуміється поділ сукупності предметів на групи за функціонально значущим ознаками. Є кілька класифікацій природних ресурсів. Для видобутку енергії людина використовує величезні обсяги різноманітних природних речовин, тому проблема забезпеченості людства природними ресурсами є глобальною.

Слайд 3

Природна Класифікація ресурсів геологічні, водні, грунтові, рослинні, тварини, Кліматичні ресурси енергії природних процесів

Слайд 4

Корисні копалини За економічним значенням корисні копалини поділяються на балансові, експлуатація яких доцільна в даний момент, і позабалансові, експлуатація яких недоцільна через низький вміст корисної речовини, великої глибини залягання, особливостей умов праці, але які в перспективі можуть розроблятися.

Слайд 5

Корисні копалини Серед класифікацій природних ресурсів, що відображають їх економічну значимість і господарську роль, особливо часто використовується класифікація за напрямом і видів господарського використання. Основний критерій підрозділи ресурсів в ній - віднесення їх до різних секторах матеріального виробництва або невиробничої сфери. За цією ознакою природні ресурси поділяються на ресурси промислового та сільськогосподарського виробництва. Група ресурсів промислового виробництва включає всі види природної сировини, використовуваного промисловістю.

Слайд 6

Енергетичні ресурси Енергетичні, до яких відносять різноманітні види ресурсів, що використовуються на сучасному етапі для виробництва енергії: - горючі корисні копалини; -гідроенергоресурси; - джерела біоенергії; - джерела ядерної.