X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Платіжний баланс та макроекономічна рівновага країни

Завантажити презентацію

Платіжний баланс та макроекономічна рівновага країни

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема 11. Платіжний баланс та макроекономічна рівновага

Слайд 2

Тема 11. Платіжний баланс та макроекономічна рівновага 11.1. Платіжний баланс, його структура і методологія складання 11.2. Взаємозв'язок рахунків платіжного балансу 11.3. Фактори впливу на рівновагу платіжного балансу країни: класифікація та управління.

Слайд 3

Платіжний баланс – це: балансовий рахунок міжнародних операцій як вартісне вираження всього комплексу світогосподарських зв’язків країни у формі співвідношення надходжень та платежів; агреговане віддзеркалення економічних відносин країни з рештою світу протягом певного періоду часу; статистичний звіт, де у систематичному вигляді наводяться сумарні дані про зовнішньоекономічні операції цієї країни з іншими країнами світу за певний проміжок часу це статистичний звіт, у якому в систематизованому вигляді відображається весь комплекс світогосподарських зв'язків даної країни у формі вартісного співвідношення над ходжень та платежів за певний період часу (рік, квартал, місяць); систематичні записи усіх економічних угод між резидентами даної країни та рештою країн світу протягом певного періоду (за визначенням МВФ).