X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПЛАНУВАННЯ ЗАРАДИ ПРИБУТКУ

Завантажити презентацію

ПЛАНУВАННЯ ЗАРАДИ ПРИБУТКУ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПЛАНУВАННЯ ЗАРАДИ ПРИБУТКУ допомагаємо розвивати Ваш бізнес в Україні

Слайд 2

ПроМаркетинг допомагає українським і міжнародним клієнтам розвивати бізнес, базуючись на перевагах і надбаннях кращого міжнародного досвіду ПроМаркетинг було засновано американськими і голландськими професіоналами, які володіють 15 річним досвідом роботи в транснаціональних компаніях Procter & Gamble та Interbrew. Працюючи вже більш ніж 10 років в Україні, ми оптимально застосовуємо західні бізнес принципи в ринковому середовищі, що розвивається Займаючи високі керівні посади в департаментах маркетингу, збуту і адміністрації транснаціональних компаній, ми говоримо мовою вищого керівництва і акціонерів, розуміючи їх погляди на бізнес Ми говоримо українською, російською, англійською, французькою, німецькою та голландської мовами Хто ми:

Слайд 3

Ми допомагаємо нашим клієнтам досягнути значного і прибуткового зростання в бізнесі. Ми допомагаємо розвивати Ваш бізнес шляхом проведення ґрунтовних і всебічних маркетингових досліджень, розумному позиціонуванню портфоліо Ваших брендів, оптимізації цінових стратегій, плануванню рентабельного маркетингу, збуту і дистрибуції. Ми розробляємо бренди з чіткими конкурентними перевагами, які принесуть Вам прибуток Ми допомагаємо Вам організувати бізнес в Україні. Наша база даних містить більше тисячі українських компаній з різних секторів, які ми ретельно відбираємо, підбираючи для Вас перспективних бізнес партнерів. Ми досліджуємо ринок, проводимо знайомство і техніко-економічне обґрунтування. Ми юридично реєструємо Ваше місцеве представництво, підбираємо і навчаємо персонал, організовуємо роботу офісу, знаходимо і купуємо виробничі потужності і, в разі потреби, керуємо вищезазначеним Ми забезпечуємо результати: ми кількісно вимірюємо наш спільний з Вами успіх і пропонуємо детальний план його досягнення Що ми робимо:

Слайд 4

Успіх є важливим для наших клієнтів і для нас. Вищі за середній рівень темпи зростання прибутку забезпечать нашим клієнтам довгострокову перевагу над їх конкурентами Успіх базується на створенні конкурентних переваг. Бути завжди кращим за свого конкурента в усьому, що Ви робите – це єдиний спосіб переконати клієнтів Прибуткове зростання базується на стратегії. Без стратегії компанія втрачає напрямок розвитку і прийде в нікуди Працюючи спільно з нашими клієнтами, а не для них, ми створюємо рішення, які інтегрується і підтримуються всіма функціями компанії Конкуренція робить нас всіх сильнішими, але нам не потрібно підтримувати конкурентів, тому ми гарантуємо нашим клієнтам конфіденційність і екслюзивність в їх категорії У що віримо:

Слайд 5

Ми працюємо з клієнтами, які представляють наступні галузі: Продовольчі товари Сільське господарство Торгівля Промисловість і будівництво Фінансові послуги Нерухомість Урядові і некомерційні установи Наші сектори: