X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Післявоєний розвиток Німеччини"

Завантажити презентацію

"Післявоєний розвиток Німеччини"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Післявоєний розвиток Німеччини Виконав: Учень 11 – А класу Стефанишин Олександр

Слайд 2

План 1. Розчленування Німеччини в післявоєнний час. 2. ФРН (Федеративна Республіка Німеччина). 3. НДР (Німецька Демократична Республіка). 4. Берлінська стіна 5. Воз’єднання Німеччини. 6. Сучасна Німеччина.

Слайд 3

Розчленування Німеччини в післявоєнний час 8 травня 1945 р. — капітуляція Німеччини. Після поразки у війні, Німеччина була окупована союзниками (СРСР, США, Великобританією та Францією). З 1949 р. було утворено три держави: ФРН (зі столицею в Бонні) та Німецьку Демократичну Республіку (зі столицею у Східному Берліні), а також виділено територію Західного Берліна.

Слайд 4

ФРН 21 червня 1948 р. – Грошова реформа. 23 травня 1949 р. – утвердження конституції ФРН. До складу ФРН увійшли 11 земель (після об'єднання Бадена та Вюртемберга — 10), кожна з яких мала свою конституцію, законодавчі, виконавчі та судові органи. За формою управління Федеративна Республіка Німеччина стала парламентською республікою. 

Слайд 5

“Німецьке економічне диво” Німецькому економічному диву сприяли декілька причин: Вдалось зберегти промисловий потенціал. Велика кількість дешевої робочої сили (заробітна плата робітників у перші повоєнні роки була на 35 % меншою від довоєнної, а робочий тиждень становив 50—52 години). Фінансова допомога по програмі “План Маршала”. Велика кількість інвестицій в економіку.

Слайд 6

Розвиток ФРН Золотий запас ФРН на початок 60-х рр. перевищив запаси Великобританії, Франції та Скандінавських країн разом узятих. Це сприяло перетворенню Західної Німеччини в одну з найпередовіших в економічному плані держав світу.  У 70-х рр. ФРН перетворилася на головного економічного партнера країн Східної Європи.