X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Пенсійна реформа

Завантажити презентацію

Пенсійна реформа

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Пенсійна реформа

Слайд 2

Пенсійна реформа Головна мета реформи: забезпечити справедливу систему розподілу пенсійних коштів; створити для людей можливість накопичувати максимальний розмір пенсії, виходячи із власних доходів; стабілізувати пенсійну систему та гарантувати виплати пенсій на довгострокову перспективу; стабілізувати фінансовий стан державного бюджету; ліквідувати надмірний розрив у розмірах пенсій із солідарної системи.

Слайд 3

Необхідність проведення пенсійної реформи Демографічна ситуація Загальносвітові тенденції Економічна ситуація

Слайд 4

Співвідношення працівників та пенсіонерів в Україні У 2025 році один працюючий буде утримувати одного пенсіонера. За відсутності реформ розмір пенсії суттєво зменшиться.

Слайд 5

Вік виходу на пенсію у деяких країнах У більшості країн з 1989 р. пенсійний вік підвищено до 5 років.

Слайд 6

Співвідношення пенсіонерів до працездатного населення у деяких країнах Європи, % Україна має одне з найгірших у Європі співвідношень працюючих до пенсіонерів.

Слайд 7

Тривалість життя жінок після досягнення 55 років Українські жінки після досягнення 55 років живуть довше за всіх у Європі.

Слайд 8

Україна має найвище в світі співвідношення пенсійних виплат до ВВП Співвідношення пенсійних виплат до валового внутрішнього продукту у 2010 році, %