X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
основи вільного підприемства

Завантажити презентацію

основи вільного підприемства

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ОСНОВИ ВІЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА Васількова і Обертович*

Слайд 2

ПІДПРИЄМНИЦТВО - ЦЕ ІНІЦІАТИВНА, В РАМКАХ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА ДІЯЛЬНІСТЬ ПО СТВОРЕННЮ, ВЕДЕННЮ І РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА, ЩО МАЄ СВОЄЮ МЕТОЮ ВИРОБНИЦТВО І ЗБУТ ПРОДУКЦІЇ, ОТРИМАННЯ ПРИБУТКУ.

Слайд 3

ХАРАКТЕРНІ ОЗНАКИ ВІЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА: це самостійна діяльність, діяльність "за свій рахунок". Головне, на чому тримається підприємницька діяльність, це власність підприємця. це ініціатива, творча діяльність. Основою здійснення підприємницької діяльності є власна ініціатива, творчо-пошуковий, інноваційний підхід. це систематична діяльність. Підприємницька діяльність повинна бути постійною, пов'язаною з відтворювальним процесом та обов'язково офіційно зареєстрованою. це діяльність, яка здійснюється на власний ризик, під власну економічну (майнову) відповідальність. - метою підприємницької діяльності є одержання прибутку чи власного доходу.

Слайд 4

ПІДПРИЄМНИЦТВОМ МОЖЕ ЗАЙМАТИСЯ: - ФІЗИЧНА ОСОБА; - ЮРИДИЧНА ОСОБА.

Слайд 5

ОСНОВИ ВІЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА.

Слайд 6

ВІЛЬНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО - ЕКОНОМІЧНА СИСТЕМА, ЩО ХАРАКТЕРИЗУЄТЬСЯ НАЯВНІСТЮ У ГРОМАДЯН ПРАВА ВОЛОДІННЯ КАПІТАЛОМ І ВЛАСНІСТЮ, А ТАКОЖ ПРАВА ЗАЙМАТИСЯ ПІДПРИЄМНИЦТВОМ ПРИ МІНІМАЛЬНОМУ ВТРУЧАННІ ДЕРЖАВИ. СИСТЕМА ВІЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА СТИМУЛЮЄ ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДПРИЄМЦІВ І ПРАГНЕННЯ ПРИВАТНИХ ВЛАСНИКІВ І ФІРМ ДО ПРИБУТКІВ.

Слайд 7

ОСНОВИ ВІЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ПРОЯВЛЯЮТЬСЯ І В ПРИВАТНІЙ ВЛАСНОСТІ. Приватна власність — одна з форм власності, що означає абсолютне, захищене законом право громадянина чи юридичної особи на конкретне майно (землю, нерухомість, засоби виробництва, гроші і цінні папери, товари, інтелектуальний продукт), яка полягає в тому, що ці об'єкти власності належать приватним особам, сім'ям, групі осіб. Історично приватної власності окремих осіб передувала общинна власність (племені, роду, родини).