X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
«Організація Чорноморського Економічного Співробітництва»

Завантажити презентацію

«Організація Чорноморського Економічного Співробітництва»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: «Організація Чорноморського Економічного Співробітництва»

Слайд 2

Основні відомості Організація чорноморського економічного співробітництва (англ. Organization of Black Sea Economic Cooperation – BSEC) — субрегіональне об'єднання 12 країн Чорноморського регіону (Азербайджан, Албанія, Болгарія, Вірменія, Греція, Грузія, Молдова, Росія, Румунія, Сербія, Туреччина, а також Україна). Україна була головою організації, але з 1 січня 2011 року головою стала Румунія.

Слайд 3

З 1992 до 1998 називалася просто «Чорноморське Економічне Співробітництво» — ЧЕС, причому ця абревіатура так і закріпилася в засобах масової інформації і офіційних документах. Штаб-квартира організації розташована в Стамбулі.

Слайд 4

Мета створення ОЧЕС Організація була створена з метою тісного економічного співробітництва країн-учасниць, вільного пересування товарів, капіталів, послуг і робочої сили і інтеграція економік цих країн в світову економічну систему.

Слайд 5

Відповідно до Статуту держави-члени співпрацюють на таких напрямках: торгівля та економічний розвиток, банківська справа i фінанси, зв'язок; енергетика, транспорт, сільське господарство i агропромисловiсть, охорона здоров'я i фармацевтика, охорона навколишнього середовища, туризм, наука i технології, співробітництво у сфері культури, співробітництво між митними органами, гуманітарні контакти, боротьба з організованою злочинністю тощо.

Слайд 6