X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Офшорні зони

Завантажити презентацію

Офшорні зони

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Офшорні зони Ольга Зарічинська

Слайд 2

Визначення Офшор (offshore — «поза берегом», «поза межами») — це один з найвідоміших і найефективніших методів податкового планування. Основою цього методу є законодавство багатьох країн (в основному острівних), які частково або повністю звільняють від оподаткування доходи компаній, які отримані поза межами кордонів (берегів) країни реєстрації. Часто однією з умов для того щоб вважати компанію офшорною є відсутність у неї господарської діяльності в межах (берегів) країни реєстрації. Термін «офшор» вперше з'явився в одній із газет на східному узбережжі США наприкінці 50-х рр. ХХ століття. Мова йшла про фінансову організацію, що перемістила свою діяльність на територію зі сприятливим податковим кліматом. Таким чином, походження терміна «офшор» не юридичне, а економіко-географічне.

Слайд 3

Визначення Офшорна зона — один із видів вільних економічних зон. Їх відносять до сервісних вільно-економічних зон, особливістю яких є створення для підприємців сприятливого валютно-фінансового та фіскального режимів, високий рівень та законодавчі гарантії банківської та комерційної секретності, лояльність державного регулювання. Синоніми офшорної зони — офшорний центр, безподаткова зона, податковий притулок, податкова гавань. Термін «офшорна зона» загалом має на увазі будь-яку країну з низькою або нульовою податковою ставкою на всі або окремі категорії доходів, певний рівень банківської або комерційної секретності, мінімальну або повну відсутність резервних вимог центрального банку або обмежень у конвертованій валюті. Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Слайд 4

Визначення Офшорна компанія — це компанія, що користується пільгами у сфері оподаткування, і зареєстрована в офшорній зоні, тобто в країні або на території, що цілеспрямовано привертає міжнародний бізнес шляхом надання йому податкових пільг. Офшорна компанія не веде господарської діяльності в країні своєї реєстрації, а власники цих компаній — нерезиденти цих країн. Це вимога країн, де дозволена реєстрація таких компаній. Як правило, в цих країнах дуже низьке або взагалі ніякого оподаткування офшорних компаній (окрім фіксованого щорічного збору)