X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Облiк реалiзацiї та вибуття товарiв. Товарообiг i його види

Завантажити презентацію

Облiк реалiзацiї та вибуття товарiв. Товарообiг i його види

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Облiк реалiзацiї та вибуття товарiв. Товарообiг i його види.

Слайд 2

Облік реалізації. Основними напрямками вибуття товарів в аптеках є реалізація лікарських засобів та виробів медичного призначення. Під торгівельною діяльністю розуміють самостійну діяльність юридичних осіб щодо здійснення купівлі й продажу товарів з метою отримання прибутку. Одним із економічних показників господарської діяльності аптек є товарообіг – процес обміну товару на гроші. Власник товару – аптека – за гроші передає товар у власність іншій юридичній або фізичній особі.

Слайд 3

До показників, що характеризують товарообіг підприємства, належать: Обсяг товарообігу у вартісному виразі; Обсяг товарообігу у вартісному виразі за порівняльними цінами; Асортиментна структура товарообігу за окремими групами товарів (грн. %).

Слайд 4

Одноденний обсяг товарообігу (грн.). Обсяг товарообігу в розрахунку на одного працівника. Обсяг товарообігу на м.кв. площі. Оборотність товарів (дні обороту). Швидкість товарообігу.

Слайд 5

Роздрібний товарообіг (роздрібна реалізація) – це діяльність аптек з продажу ЛЗ і ВМП безпосередньо населенню (амбулаторним хворим) та громадянам і іншим кінцевим споживачам (ЛПУ, стаціонарним хворим) для їх особистого некомерційного використання за готівку або за безготівковим розрахунком незалежно від обсягів товарної партії.

Слайд 6
</