X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Облік оплати праці

Завантажити презентацію

Облік оплати праці

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тільки два стимули примушують працювати людей: бажання заробітної плати і боязнь її втратити

Слайд 2

Мета заняття: — навчальна: закріпити знання, уміння, навички при нарахуванні заробітної плати на підприємстві. — розвиваюча: розвивати увагу і спостережливість, уміння аналізувати помилки при нарахуванні заробітної плати, розвивати здібності самостійного і колективного аналізу нової інформації. — виховна: виховувати любов до обраної професії, акуратність, охайність та цілеспрямованість в роботі. — методична: удосконалення, систематизація умінь і навичок та застосування їх на практиці. Тема заняття: Первинний облік праці та її оплати. Порядок нарахування зарплати.

Слайд 3

Матеріально-технічне забезпечення: калькулятори; інструкційні картки; план рахунків бухгалтерського обліку; табель обліку робочого часу; наряд на відрядну роботу; обліковий лист праці і виконаних робіт

Слайд 4

І. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ УЧНІВ Бесіда на повторення. Що таке заробітна плата? Які є форми оплати праці? Що таке погодинна оплата праці? Що таке відрядна оплата праці? З чого складається фонд заробітної плати? В якому документі відображається облік відпрацьованого часу робітників? Які ви знаєте первинні документи з обліку оплати праці? Який рахунок призначений для обліку оплати праці, дайте його характеристику?

Слайд 5

ІІ. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ Тема: Первинний облік праці та її оплати. Порядок нарахування зарплати. План Порядок заповнення табеля обліку робочого часу. Первинні документи по обліку затрат часу, та порядок їх складання. Форми оплати праці та порядок їх нарахування.

Слайд 6

1. Порядок запов