X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Німецько - Український Фонд

Завантажити презентацію

Німецько - Український Фонд

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

* Німецько - Український Фонд

Слайд 2

* Німецько - Український фонд (НУФ) є небанківською фінансовою установою, створеною в 1999 році в рамках програми Федерального Уряду Німеччини "Трансформ" з підтримки процесу реформ в Україні, Договору про Грант від 10.12.1996 між Національним банком України (НБУ) та Німецькою Кредитною Установою для Відбудови (KfW), Указу Президента України від 01.06.1998 р. №574/98 та Постанови Правління НБУ від 17.03.1998 (№ 108) “Про створення Німецько-Українського фонду”. НУФ діє на підставі “Положення про Німецько-Український фонд”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.04.1999 за №628 (Положення), із змінами, та створений з метою підтримки мікро, малого та середнього підприємництва в Україні. Поточну діяльність з управління коштами НУФ і ведення всіх процедур, безпосередньо пов’язаних з діяльністю НУФ здійснює Група управління проектами міжнародних кредитних ліній при Національному банку України.

Слайд 3

* Засновниками НУФ є: • Німецька Кредитна Установа для Відбудови (KfW). • Національний банк України; • Уряд України в особі Міністерства фінансів. Колегіальним органом управління НУФ є Наглядова Рада НУФ, до складу якої входять представники засновників. Головою Наглядової Ради НУФ є Голова Національного банку України. Вищою посадовою особою НУФ є Виконавчий директор НУФ, який забезпечує вирішення всіх питань поточної діяльності НУФ, представляє НУФ у взаємовідносинах з вітчизняними та іноземними державними і недержавними установами та організаціями з питань виконання програм і проектів НУФ. Рішенням Наглядової Ради НУФ від 02.04.2012 на посаду Виконавчого директора НУФ призначено Дубихвоста Олександра Анатолійовича - Директора департаменту з управління валютним резервом та здійснення операцій на відкритому ринку Національного банку України.

Слайд 4

* Головною метою діяльності НУФ є посилення конкурентоспроможності приватних малих та середніх підприємств України (МСП) шляхом надання їм через визначені українські банки кредитів для фінансування інвестицій та обігових коштів. НУФ не має на меті одержання прибутку і не розподіляє між своїми засновниками (учасниками) можливий отриманий прибуток, який направляється на приріст коштів та використовується на подальше кредитування в рамках програм та проектів НУФ. Такий статус НУФ визначений наміром урядових організацій Німеччини та України з метою забезпечити відновлюваність коштів, спрямованих виключно на підтримку МСП. Cтаном на 01.05.2013 балансовий капітал НУФ - 21,3 млн. єв.