X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
«Інвестиції в інновації»

Завантажити презентацію

«Інвестиції в інновації»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Інвестиції в інновації» Сергій Лобойко Засновник та Управляючий Директор, Венчурної фірми “ТЕХІНВЕСТ” Київ, Україна 2009 «Техноком»

Слайд 2

Венчурна компанія “Техінвест” “ТехІнвест” є піонером венчурного бізнесу в Україні. Спеціалізується на інвестиціях на ранніх стадіях та створенні міжнародних старт- апів на основі конкурентоспроможних українських технологій ті наукових талантів Основні показники: 2004-2005: Наші інвестори отримали 2.5Х ROI (річна ставка внутрішньої рентабельності, IRR > 70%) 2004-2006: Місцевий партнер IBM VC Group та DFJ Network (top-3 VC) та встановлення партнерства з десятками зарубіжних фірм для експертизи проектів 2006-2007: Одна із портфельних компаній тримала нагороду від експертів Силіконової Долини - “найбільш перспективна технологічна компанія з СНД” 2008: Одна із портфельних нано-тех компаній була відібрана Dow Johns до топ-60 нових міжнародних компаній, що володіють проривними технологіями у сфері “чистих” технологій або “clean-tech” «Техноком»

Слайд 3

Історична роль інновацій як рушія прогресу “Just because something doesn’t do what you planned it to do doesn’t mean it’s useless” (Thomas A. Edison) Практика венчурної компанії “ТехІнвест”: “поганих” проектів чи ідей не буває, але… Венчуристи інвестують не в технології, а в бізнес-проекти та людей Перешкоди на шляху втілення інновацій у реальну практику «Історії успіху» скеровують інвестиційну діяльність Роль Держави, Бізнесу, молоді, Медіа в інноваційному розвитку України «Техноком»

Слайд 4

Хай-тек потенціал України >25% дослідницької діяльності СССР припадало на Україну Центр радянської кібернетики, ракетобудування, матеріалознавства, приладобудування, машинобудування, хімії, біотехнологій, медицини и т.д. 100% грамотність населення, >2/3 випускників шкіл намагаються отримати вищу освіту >1,5 млн. студентів, >300 ВУЗів, в т.ч. – найбільший в Європі (КПІ – 50 тис.чол.) 9 наукових технопарків, 1 наукових парків, >1,5 тис. прикладних наукових організацій >100 тис. дослідників задіяних в НДДКР, з них - 21 тис. з науковими ступенями Десятки тисяч приватних хай-тек підприємств В першій 5-ці в світі по: кількості програмістів, які отримали міжнародну сертифікацію торгівлі продукцією ВПК і космічної галузей співвідношенню кількості заявок на національні патенти до чисельності населення В Києві був побудований 1-й в Євразії комп'ютер (після США та Великобританії) Найбільші транспортні літаки – «Руслан», «Мрія» Українськими ракетами запущено в космос більше супутників аніж NASA Україна – Батьківщина творців кращих у світі балістичних ракет, 1-го польоту людини в Космос, центра управління польотом «Союз-Апполо», 1-ої безпілотної системи управління багаторазовим кораблем – «Буран», … «Техноком»