X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інтенсифікаційна модель формування доходної частини місцевого бюджету України

Завантажити презентацію

Інтенсифікаційна модель формування доходної частини місцевого бюджету України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інтенсифікаційна модель формування доходної частини місцевого бюджету Проект реалізується ГО “Лабораторія малого бізнесу” у партнерстві зі Славутицьким міским фондом підтримки підприємництва КП “Агентство з розвитку бізнесу” Міжнародний фонд “Відродження”

Слайд 2

Мета проекту ЗБІЛЬШЕННЯ ДОХОДНОЇ ЧАСТИНИ МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ ЧЕРЕЗ ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Слайд 3

Антикризовий менеджмент Впровадження механізму постійного моніторингу ситуації Прийняття адекватних та своєчасних рішень Отримання позитивних зворотних сигналів, щодо прийнятих рішень Контроль за ефективністю та відповідальність за результат

Слайд 4

Напрямки реалізації Формування баз даних по земельним ресурсам, приміщенням та будівлям комунальної власності, енергоспоживанню у будівлях та спорудах комунальної власності. Організація точок публічного доступу до інформації для потенційних інвесторів та підприємців.

Слайд 5

Система моніторингу Створення бази даних „Земельні відношення”. База даних щодо поточного стану використання земельних ділянок в рамках міста, планові показники, стан розрахунків за оренду та використання землі, стан виконання договірних обов’язків, прив’язка до електронної карти міста.

Слайд 6

Робоче місце виконавця

Слайд 7

Слайд 8