X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Фармакоекономічний аналіз.

Завантажити презентацію

Фармакоекономічний аналіз.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Фармакоекономічний аналіз. Аналіз «вартість-корисність (утилітарність)». Якість життя як показник утилітарності. Розрахунок показника QALY.

Слайд 2

Фармакоекономічний аналіз "вартість-користь" розглядається як окремий вид аналізу "вартість-ефективність", який акцентує увагу на оцінці якості життя внаслідок альтернативних схем лікування.

Слайд 3

Якість життя (за визначенням ВООЗ) це характеристика фізичного, психологічного, емоційного і соціального функціонування людини, що базується на її суб'єктивному сприйнятті, відчуття свого положення в житті в залежності від культурних особливостей і системи цінностей та у взаємозв'язку з її цілями, бажаннями, стандартами і турботами.

Слайд 4

Якість життя це рівень благополуччя і задоволеності життям (фізичним, психологічним, соціальним станом), на які впливає хвороба, нещасний випадок та їхнє лікування, а також оцінка хворим тих негативних змін, що відбулися чи можуть відбутися в результаті цих захворювань.

Слайд 5

Якість життя, обумовлена здоров'ям оцінює компоненти, пов'язані та неасоційовані з захворюванням, і дозволяє диференційовано визначити вплив зах