X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
“Економно жити – себе і країну збагатити”

Завантажити презентацію

“Економно жити – себе і країну збагатити”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вчитель фізики Чернівецької гімназії №5 Олексієвич Н.Л.

Слайд 2

Ознайомити учнів з матеріалами про енергетику і енергозбереження; розвивати вміння працювати в групах, аналізувати, порівнювати, робити самостійно висновки на основі здобутих знань з фізики, хімії, екології; виховувати економічне і екологічне мислення, толерантність, прагнення до поповнення знань.

Слайд 3

Комп’ютер; Проектор; Екран; Аркуші паперу А3 та А2; Маркери; Магнітики; Листочки з клейкою полоскою; Зразки завдань для груп.

Слайд 4

Організаційний момент. Очікування. Мотивація навчання. Споживачі енергії і енергозбереження у нашому місті. Проблеми теплозбереження у рідній гімназії. Проблеми енергозбереження у будинку, квартирі. Пам’ятка з енергозбереження. Рефлексія. Підсумок уроку. Домашнє завдання.

Слайд 5

Учням повідомляється тема уроку і пропонується записати на листочках свої очікування та прикріпити їх на дошці.

Слайд 6

Учням запропоновано вдома заповнити таблицю середньодобових витрат електроенергії у своєму домі (дослідження 1); Завдання на уроці: Користуючись своїми даними, визначити кількість спожитої електроенергії за місяць і її вартість (для населення 1кВт*год – 0.244грн); Обчислити, яку кількість палива (вугілля, нафти, газу) треба спалити для отримання цієї енергії і скільки при цьому виділиться в атмосферу вуглекислого газу; Зробити ці ж розрахунки в масштабах країни. Висновок про необхідність енергозбереження

Слайд 7

Перегляд презентації “Енергозбереження” у якій було використано матеріал презентації учнів Чернівецького ліцею №1 ”Економити енергію – це розумно ! Бережімо тепло і світло !” Дякуємо за інформацію!