X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Економічні коливання

Завантажити презентацію

Економічні коливання

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Основні питання уроку: Економічні коливання; Економічний цикл; Фази циклу: рецесія, депресія, пожвавлення,піднесення; Економічні індикатори; Теорія циклу (чому виникають цикли?).

Слайд 3

Основні поняття: Економічні коливання повторення піднесень і спадів рівнів економічної активності, які відрізняються одне від одного тривалістю та інтенсивністю. Економічний (діловий) цикл коливання рівня ділової активності в певний проміжок часу, які розрізняють за тривалістю (відрізок часу від початку одного економічного спаду (скорочення) ВВП до іншого).

Слайд 4

Економічні цикли за тривалістю

Слайд 5

Фази ділового (економічного) циклу

Слайд 6

Економічні індикатори статистичні показники, динаміка яких стало відповідає зміні економічної коньюнктури (стану на ринку) Доходи населення (як змінюються при спаді, як при піднесенні?); Обсяги роздрібної торгівлі (як змінюються при спаді, як при піднесенні?); Безробіття (як змінюються при спаді, як при піднесенні?); Запаси непроданої продукції (як змінюються при спаді, як при піднесенні?); Загальний рівень цін (як змінюються при спаді, як при піднесенні?); Курси акцій найбільших корпорацій (як змінюються при спаді, як при піднесенні?); Запропонуйте власні показники.

Слайд 7

Основні теорії виникнення економічних циклів Інноваційна Технічні нововведення (інновації) обумовлюють збільшення інвестицій та економічне піднесення; Грошова Діяльність банків приводить до змін у кредитуванні (зміна ставки процента за кредит), гроші дорожчають, в результаті активізуються економічні суб'єкти,що спричиняє економічний спад; Розподільна Скорочення споживчих витрат для реалізації створеної продукції. У результаті загальний випуск продукції перевищує витрати і наступає спад; Фінансова Невідповідність фінансового ринку і реального сектору економіки. При цьому мета одержати наддоходи від торгівлі цінними паперами переважає над інвестиціями в економіку і наступає економічний спад.

Слайд 8

Висновки: Економічне зростання змінюється занепадом, процвітання – кризою та депресією; Економічні цикли є різними за тривалістю (Які?); Економічний цикл складається з чотирьох фаз; Існують ряд показників економічної активності (індикатори) за допомогою я