X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Бюджет родини

Завантажити презентацію

Бюджет родини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Державний навчальний заклад “Професійно-технічне училище №14 м. Городища” ПРОЕКТ “Бюджет родини” Уважно переглядайте проект і Ви більше дізнаєтесь про ази сімейного життя!

Слайд 2

. Бюджет родини - це фінансовий план, який підсумовує доходи і витрати родини за певний період часу. В даний час проблема вивчення формування і витрачання сімейного бюджету стає особливо актуальною, оскільки сімейний бюджет є невід'ємною частиною бюджету держави. Він є основою добробуту всієї держави і відображає рівень розвитку економіки.

Слайд 3

Об'єктом дослідження: бюджет родини. Предмет дослідження: є розгляд сутності родинного бюджету і джерел його формування. Основні завдання роботи: Визначити поняття та структуру родинного бюджету. Визначити поняття та структуру сукупних доходів родинного бюджету, джерела їх формування, спрямованість соціальної політики держави. Визначити стандарти бюджетів сучасних українських родин. Проаналізувати проблеми формування бюджету домашнього господарства сучасної України.

Слайд 4

Родинний бюджет - це план регулювання грошових доходів і витрат сім'ї, що складається зазвичай на місячний строк у вигляді таблиці. Термін виконання проекту – 1 місяць

Слайд 5

Для виконання даного проекту ми розділилися на групи Група №1 Група №2 Група №3 Кожна група отримала своє завдання