X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Безробіття і зайнятість трудових ресурсів

Завантажити презентацію

Безробіття і зайнятість трудових ресурсів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Безробіття і зайнятість трудових ресурсів

Слайд 2

Мета: ознайомити із заходами державної соціальної політики; розкрити поняття «зайнятий» та «безробітний»; навчити розраховувати рівень безробіття.

Слайд 3

Безробіття – це ситуація в країні, коли люди , які здатні і бажають працювати за наявного рівня оплати праці не можуть знайти роботи. Економічно активне населення – сукупність зайнятих та безробітних, що активно шукають роботу. Рівень безробіття – показник відсоткового відношення кількості безробітних до кількості економічно активного населення. Природний рівень безробіття – сума рівнів фрикційного та структурного безробіття.

Слайд 4

Закон Оукена: перевищення фактичного рівня безробіття над його природним рівнем на 1% призводить до зменшення потенційного ВВП (при повній зайнятості) на 2,5-3%.

Слайд 5

Графічне відображення зв’язку між рівнем заробітної плати та безробіттям Q Безробітні А В 0 Q(A) Q(B) Q(E) W W(1) W(E) Робоча сила Ставка заробітної плати Е

Слайд 6

Причини безробіття 1. Глибокі структурні зрушення в економіці; 2. Спади і кризи в економіці; 3. Зміни в демографічній структурі населення; 4. Нерівномірне розміщення продуктивних сил; 5. Упровадження нових технологій; 6. Сезонні коливання рівні виробництва окремих галузей економіки.