X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Багатостороннє агентство з гарантування інвестицій

Завантажити презентацію

Багатостороннє агентство з гарантування інвестицій

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація з дисципліни “Міжнародні організації” На тему: “Багатостороннє агентство з гарантування інвестицій” (БАГІ)

Слайд 2

Багатостороннє агентство з гарантування інвестицій Багатостороннє агентство з гарантування інвестицій (БАГІ) англ. Multilateral Investment Guarantee Agency (MIGA) — одна з п'яти інституцій Групи Світового Банку, заснована в 1988 році. Місцезнаходження — Вашингтон. Нараховує 175 членів. Україна стала членом БАГІ з 1995 року.

Слайд 3

На сесії МБРР у Сеулі в 1985 році було вирішено заснувати Багатостороннє агентство з гарантування інвестицій. З цією метою була підписана Сеульська конвенція про створення БАГІ.

Слайд 4

Основним завданням організації єсприяння інвестиціям приватного капіталу в країни-позичальники. БАГІ покликанезабезпечити довгострокові гарантії на наступні випадки некомерційних ризиків: Введення урядом приймаючої країни обмежень на обмін і переклад капіталів; Законодавчі або адміністративні заходи приймаючої країни, позбавляють іноземного вкладника права власності або контролю надінвестиціями або, значно зменшують його прибутку; Дискримінаційна по відношенню до інвестора судова іадміністративна практика приймаючої країни, що веде до розірванняукладених з її державними органами договорів; Збройні конфлікти і громадянські війни.

Слайд 5

Основне джерело коштів БАГІ - власні ресурси, головним чином акціонерний капітал. Розмір пайової участі держави-члена в акціонерному капіталі БАГІ визначається залежно від величини його квоти в капіталі МБРР. Право на членство в БАГІ мають країни-члени МБРР і Швейцарія. Швейцарія контролює від 30 до 50% світового приватного банківського ринку. Кожна держава-член зберігає контроль над діями БАГІ на своїй території. Інвестиції можуть бути гарантовані у разі схвалення урядом приймаючої країни. Держави-члени зобов'язані здійснювати внески до БАГІ відповідно до їх частками в акціонерному капіталі Банку.