X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Xарчування сучасної людини

Завантажити презентацію

Xарчування сучасної людини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

"Ти є тим, що ти їси"...

Слайд 2

Навіть побіжний погляд на проблему харчування сучасної людини викликає багато запитань. “Хрумка радість” — чіпси, пластівці, сухарики, “мажори” з різним смаком останнім часом, як то кажуть, увійшли в моду. Особливо їх люблять діти. Такі продукти начебто й не шкідливі. Адже виготовляють їх із пшениці, кукурудзи, жита, вівса, ячменю, картоплі... Для більшості з нас харчування тільки здоровою їжею – ситуація практично нереальна. Адже дуже непросто відмовити собі в задоволенні смачно поїсти. І щоб не напружувати надмірно свою силу волі, має сенс знати: а які продукти найшкідливіші? Може, їх список не такий вже й великий?

Слайд 3

На сьогодні за даними Всесвітньої організації захисту здоров’я 70% захворювань викликані неправильним харчуванням , неякісною їжею і небезпечними речовинами , які знаходяться в ній . Більшість продуктів, які їдять школярі й студенти, — це їжа–сміття. Хоч батончики, соки та шоколадки й мають високу енергетичну цінність, проте харчова цінність у них дуже низька. У результаті така їжа шкодить організму, а при регулярному споживанні може розвивати серцево–судинні й онкологічні захворювання.

Слайд 4

Міністерство освіти України зобов’язало шкільні буфети та їдальні годувати дітей лише натуральними продуктами. Чіпси, горішки, сухарики та інші продукти, що не є життєво необхідними для дітей, з вересня 2006 року продавати в українських школах заборонено. Україна не першою впроваджує таку заборону. У США, Великобританії та декількох інших країнах Європи теж не можна продавати дітям під час навчання ласощі, що містять харчові добавки і фарбники. Лікарі кажуть, що такі продукти у поєднанні з солодкими газованими напоями провокують у дітей розвиток хвороб травлення та сприяють ожирінню.

Слайд 5

Дуже часто, коли подивишся на склад якогось продукту, то там можна побачити інгредієнти, про які практично нічого не відомо. Позначаються вони так: Е ххх, де замість ххх - стоїть якась цифра. Ось вирішив трохи про них дізнатись. Рез