X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
«Забруднення Світового океану»

Завантажити презентацію

«Забруднення Світового океану»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

* «Забруднення Світового океану»

Слайд 2

* Введення В даний час проблема забруднення водного середовища є дуже актуальною, тому що зараз люди починають забувати всім відомий вислів «вода - це життя». Без води людина не може прожити більше трьох діб, але, навіть розуміючи всю важливість ролі води в його житті, він все одно продовжує завдавати шкоди водним об'єктам, безповоротно змінюючи їх природний режим скиданнями і відходами. Основна маса води зосереджена в океанах. Випаровується з його поверхні вода дає живлющу вологу природним і штучним екосистемам суші. Чим ближче район до океану, тим більше там випадає опадів. Суша постійно повертає воду океану, частина води випаровується, частина збирається ріками, у які надходять дощові і снігові води. Обмін вологою між океаном і сушею вимагає дуже великої кількості енергії: на це витрачається до 1/3 того, що Земля отримує від Сонця. 

Слайд 3

* Цикл води в біосфері до розвитку цивілізації був рівноважним, океан одержував від рік стільки води, скільки витрачав при її випаровуванні. Якщо не змінювався клімат, то не міліли річки і не знижувався рівень води в озерах. З розвитком цивілізації цей цикл став порушуватися, у результаті поливу сільськогосподарських культур збільшилося випаровування з суші. Річки південних районів обміліли, забруднення океанів і поява на його поверхні нафтової плівки зменшило кількість води, що випаровується океаном. Все це погіршує водопостачання біосфери. Беручи до уваги те значення, яке вода має для життєдіяльності людини і всього живого на Землі, ми можемо стверджувати, що вода - одне з найбільш дорогоцінних скарбів нашої планети.

Слайд 4

* Гідросфера Землі Гідросфера - водна середу, яка включає поверхневі і підземні води. Поверхневі води в основному зосереджені в Світовому океані, що містить близько 91% всієї води на Землі. Поверхня Світового океану (акваторія) складає 361 млн / км квадратних. Вона приблизно в 2,04 рази більше площі суші - території, що займає 149 млн / км квадратних. Якщо розподілити воду рівним шаром, то вона покриє Землю завтовшки в 3000 метрів. Вода в океані (94%) і під землею - солона. Кількість прісної води становить 6% загального обсягу води на Землі, причому дуже мала її частка всього 0,36% мається на легкодоступних для видобутку місцях.