X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Якісні та кількісні зміни водних ресурсів під впливом господарської діяльності

Завантажити презентацію

Якісні та кількісні зміни водних ресурсів під впливом господарської діяльності

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

* * Якісні та кількісні зміни водних ресурсів під впливом господарської діяльності 1.         Вплив промисловості на водні об’єкти. 2.         Вплив на водні об’єкти господарсько-побутових (комунальних) стічних вод. 3.         Урбанізація та її вплив на водні басейни. 4.         Вплив меліоративних заходів на водні об’єкти. 5.         Зміна якості води в водосховищах. 6.         Забруднення водойм на Україні.

Слайд 2

* * В результаті інтенсивного використання водних ресурсів: v        змінюється кількість води, придатної для тієї чи іншої області господарської діяльності, v        відбувається зміна водного балансу, v        відбувається зміна гідрологічного режиму водних об’єктів, v        змінюється якість води.

Слайд 3

* * Основними видами господарської діяльності, які здійснюють найбільший вплив на якісні та кількісні зміни водних ресурсів є: -       водоспоживання на промислові та побутові потреби; -       скид відпрацьованої води; -       перекидання стоку; -       урбанізація; -       створення водосховищ; -       зрошення та обводнення посушливих земель; -       осушення; -       агролісові та меліоративні заходи тощо.

Слайд 4

* * Кількість та склад забруднюючих речовин в промислових стічних водах залежать від: a.     виду виробництва; b.    вихідної сировини; c.     різних додаткових продуктів, що використовуються в технологічних процесах; d.    прийнятої технології; e.     виду апаратури; f.      технологічної культури; g.     виробничої дисципліни тощо.

Слайд 5

* * Для літа виявлена слідуюча характерна послідовність впливу підвищених температур води на біоценоз озер та штучних водойм: при температурі до 26 0С не спостерігається шкідлива дія; в межах 26-30 0С наступає стан пригнічення життєдіяльності риб; вище 30 0С спостерігається шкідлива дія на біоценоз; при 34-36 0С виникають летальні умови для риб та деяких інших видів організмів.

Слайд 6

* * Забруднення господарсько-побутових стоків на одного жителя