X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Як пов’язані довкілля і здоров’я людини

Завантажити презентацію

Як пов’язані довкілля і здоров’я людини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Перевірка домашнього завдання - Що ми називаємо природою ? - Що є живою природою ? - А неживою ? - Як ви вважаєте, чи є людина часткою природи ? - Чому ? - Як на вашу думку, чи залежить здоров’я людини від природи ? - Чому ? - Чи хочете ви навчитися бути здоровим і жити в гармонії з природою ?

Слайд 2

Коли я йду по вулиці, де немає дерев і багато машин, у мене починає (____________________), тому що не вистачає кисню. У парковій зоні, у лісі я почуваю себе (______), бо там відсутні вихлопні гази, заводні труби, асфальт. Коли я знаходжусь у кімнаті, де палять, у мене (____________________), тому що дим шкідливий для людського організму. Коли сонце сідає і настає ніч (___________ ____________), бо в природі все прокидається і засинає.

Слайд 3

Як пов’язані довкілля і здоров’я людини

Слайд 4

Очікувані результати: учні зможуть: пояснювати взаємозв’язок між фізичним та духовним здоров’ям людини; обґрунтовувати необхідність дотримання правил особистої гігієни та занять фізичною культурою у формуванні здорового способу життя; наводити приклади зумовленості здоров’я людини станом довкілля; називати шкідливі звички і характеризувати їх з позицій фізичного та морального здоров’я людини.

Слайд 5

Здоров’я – це стан живого організму, при якому організм у цілому і всі органи здатні виконувати свої життєві функції.

Слайд 6

Складові здоров’я Здоров’я

Слайд 7

Схема здоров’я