X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Вплив зелених насаджень на загазованість міста Броди"

Завантажити презентацію

"Вплив зелених насаджень на загазованість міста Броди"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вплив зелених насаджень на загазованість міста Броди

Слайд 2

Зелені насадження — це сукупність деревних, чагарникових і трав'янистих рослин на визначеній території. До них належать дерева, кущі, газони, квітники в парках, скверах, лісових масивах, вздовж вулиць і доріг.

Слайд 3

Загазованість - поява в повітрі шкідливих або вибухонебезпечних газоподібних речовин у відчутних концентраціях; зміна складу повітря в бік помітного збільшення вмісту в ньому будь-якого газу проти звичайної норми.

Слайд 4

ЗНАЧЕННЯ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА У ФОРМУВАННІ ЗОВНІШНЬОГО  СЕРЕДОВИЩА МІСТА БРОДИ. Велике і різноманітне значення мають зелені  насадження у містобудуванні. Вони відіграють  значну роль у формуванні навколишнього середовища людини, тому щомають властивості поліпшувати  санітарно-гігієнічну обстановку. Посадки знижують силу вітру, регулюють  тепловий режим, очищають і зволожують повітр, це має величезне оздоровче значення.

Слайд 5

Зелені насадження - найкраще середовище для відпочинку населення міст і селищ, для організації різних масових культурно-просвітніх заходів. Створення насаджень - це не тільки засіб Поліпшення санітарно-гігієнічних умов життя в окремих населених пунктах, але й один з  основних методівко рінного перетворення  природних умов цілих районів.