X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Відомості про національну скаутську спілку України

Завантажити презентацію

Відомості про національну скаутську спілку України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Пласт в Україні

Слайд 2

Історична довідка

Слайд 3

Історична довідка

Слайд 4

Історична довідка 1907 рік – Роберт Бейден-Пауел започатковує скаутський рух. 1911 рік – Олександр Тисовський, Петро Франко та Іван Чмола започатковують перші скаутські гуртки. 12 квітня 1912 року – офіційна дата заснування Пласту. 1914 - Перша світова війна 1920-ті роки Пласт відновлює діяльність 1928-38 рік - Пласт у Галичині діє нелегально. 1939 - Друга світова війна 1945-50 рік – Друга віднова пласту . 1950 -89 рік Український пласт розвинув діяльність за кордоном. з1990 року - етап відродження Пласту у незалежній Україні. 2008 рік Пласт у складі НОСУ прийнято до Світової організації скаутського руху.

Слайд 5

Мета Пласту Всебічне, патріотичне виховання та самовиховання української молоді на засадах християнської моралі.

Слайд 6

Організація є: Не політична Виховна та лідерська Скаутська Незалежна Поза конфесійна Національна Добровільна

Слайд 7

Вікові групи Пласту:

Слайд 8

Вікові групи Пласту: Новацтво - наймолодша вікова група, що об'єднує пластунів віком від 6 до 11 років. Юнацтво - вікова група, яка об'єднує хлопців та дівчат віком від 11 до 18 років. Старші пластуни - вікова група що об'єднує пластунів віком від 18 до 35 років. Сеньйори - вікова група що об'єднує найстарших пластунів віком від 35 років.

Слайд 9

Станом на 2011рік

Слайд 10

Станом на 2011 рік - 11 зареєстрованих обласних осередків - 62 зареєстрованих осередків Пласту у 23 областях України - 121 осередок Пласту загалом в Україні - 536 пластових гуртків діє по цілій Україні - 592 виховників та 367 інструкторів - 532 годин на рік кожен виховник присвячує роботі з дітьми - 295 792 години на рік – загальний час занять з молоддю волонтерів-виховників України - понад 100 таборів у всіх куточках України щороку - понад 1 000 пластунів у Львові – найбільшому осередку Пласту - 4 541 пластунів в Україні

Слайд 11

Діяльність Пласту Спеціалізовані табори

Слайд 12

Спеціалізовані табори «ЧОТА КРИЛАТИХ» - табір присвячений малій авіації (дельтапланеризм, парапланеризм, ознайомлення з аеродинамікою, історією української авіації).

Слайд 13

Спеціалізовані табори «Крайовий морський табір» - практичні заняття з віндсерфінгу, каякингу, ходіння на катамаранах, вивчення історії та традицій українського флоту.

Слайд 14

Спеціалізовані табори «ДРУГА СТИХІЯ» - табір-сплав по Дністру з вивченням історії та традицій українського флоту.

Слайд 15

Спеціалізовані табори «Герць» - пластовий кінний табір з метою вивчення основ верхової їзди та історії українського козацтва.

Слайд 16

Спеціалізовані табори «Говерля» - пластовий мандрівний табір із пішохідного туризму.

Слайд 17

Спеціалізовані табори «Скобиний лет» - табір лідерів та виконавців соціальних проектів.

Слайд 18

Спеціалізовані табори «Калиновий оберіг» - спортивно-вишкільний табір: навчання та практика спортивних ігор та індивідуальних видів спорту.

Слайд 19

Спеціалізовані табори «Легіон» -табір ознайомлення з історією та традиціями українського війська, який включав навіть екскурсії до військових частин.

Слайд 20

Спеціалізовані табори «Табори – найцікавіша частина пластової програми, що відбуваються серед природи та дає можливість перевірити знання, набуті членами організації протягом року. Кожен пластовий табір дає молоді можливість розвинути свої фізичні, інтелектуальні та духовні якості, разом з однолітками та старшими випробувати себе серед природи, долати разом перешкоди, здобувати нові вершини і просто відпочивати на природі.

Слайд 21

Пластові навчальні вишколи Теоретичні та практичні

Слайд 22

Пластові навчальні вишколи Для підвищення кваліфікації інструкторів та виховників організації проводяться навчальні семінари та тренінги з практичного використанн знань у роботі з дітьми. До навчань, окрім пластових інструкторів часом долучаються і професіонали з поза Пласту.

Слайд 23

Пластові навчальні вишколи Теоретичні вишколи За 2011 рік в Україні було проведено 10 вишколів для майбутніх виховників, людей, які будуть займатись з дітьми. Вони відбулися в Івано-Франківській, Львівській, Волинській, Тернопільській, Рівненській, Дніпропетровській, Чернівецькій областях. У навчанні взяло участь 200 осіб зі всіх куточків України.

Слайд 24

Пластові навчальні вишколи Практичні вишколи Практичні навчання із скелелазіння «Крок по вертикалі» та «Каменяр» Практичне навчання із водного туризму на річці Чорний Черемош. Вишкіл з авіації “Ешелон” на Івано- Франківщині Навчання з виживання “SOS”, “Школа зимового мандрівництва”

Слайд 25

Внутрішні заходи Пласту Для розвитку, мистецьких, спортивних, туристичних навиків

Слайд 26

Внутрішні заходи пласту Святковий Різдвяний вечір «Різдвяна свічечка» Всеукраїнське відзначення Дня Першої пластової присяги (900 осіб) Фестиваль пластової творчості «День пластуна» (1400 учасників) Всеукраїнські змагання з пішохідного туризму «Осінній рейд»(300 учасників)

Слайд 27

Внутрішні заходи пласту Всеукраїнська Спартакіада (500 учасників) Iнтелектуально - мистецький конкурс “Орликiада” (400 учасникiв) Всеукраїнська новацька Спартакіада (150 учасників) Відзначення дня св. Юрія (покровителя Пласту) трьохденним таборуванням під назвою «Свято Весни»

Слайд 28

Зовнішні заходи Пласту Спрямовані на духовний, моральний та патріотичний розвиток особистості

Слайд 29

Зовнішні заходи пласту Пересувна експозиція «Пласт – український скаутинг» Щоб ознайомити відвідувачів виставки з діяльністю організації Пласт Акція «Вишита Україна» Банерами із зображеннями чоловіка чи жінки в традиційних українських строях різних етнографічних груп. Кампанія «Пам’ятай про Крути!» молодіжні акції для популяризації подвигу юнаків, які в січні 1918 року віддали своє життя, захищаючи незалежність України.

Слайд 30

Зовнішні заходи пласту Пересувна пазл-гра "Вчимо історію разом!» пазл-гра із зображенням українського війська різних часів. Передача «Вифлеємського вогню миру» Пластуни, як і всі скаути світу, поширюють вогонь з місця народження Ісуса Христа. Змагання з пішохідного туризму «Стежками героїв» За підтримки Федерації спортивного туризму в Україні

Слайд 31

Держава та Пласт Для якісної реалізації мети – виховання дітей та молоді, Пласт активно співпрацює з органами державної влади та громадськими організаціями.

Слайд 32

Пласт співпрацює з: МІНІСТЕРСТВОМ У СПРАВАХ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ. МІНІСТЕРСТВОМ ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ . МІНІСТЕРСТВОМ ОБОРОНИ УКРАЇНИ. МІНІСТЕРСТВОМ ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ. АКАДЕМІЄЮ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ. ФЕДЕРАЦІЄЮ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ УКРАЇНИ. Держава та Пласт

Слайд 33

Пласт – це 100 років великої історії

Слайд 34

Пласт – це 100 років великої історії

Слайд 35

Пласт – Національна скаутська організація України Адреса м. Київ, вул. Івана Мазепи 11-А/27, 01001 Київ-1, а/с 395 тел/факс. +38 (044) 280-85-55 моб. +38 (050) 910-74-43 e-mail: press@plast.org.ua www.plast.org.ua Поприєднуйся до нас

Слайд 36

Дякуємо за Вашу увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія