X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Що криється за глобальним потеплінням

Завантажити презентацію

Що криється за глобальним потеплінням

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Глобальне потепління: що за ним криється Березанська ЗОШ І – ІІІ ст. 10 клас Лук'янова Ірина

Слайд 2

Вступ Світ стає теплішим, і людство значною мірою відповідальне за це, говорять експерти. Але багато факторів, що впливають на зміну клімату, ще не вивчені, а інші й зовсім не вивчені. Деякі посушливі місця в Африці за останні 25 років стали ще більш сухими. Рідкі озера, що приносять людям воду, висихають. Підсилюються піщані вітри. Дощі припинилися там ще в 1970-х. Усе більш гострою стає проблема питної води. Відповідно до комп'ютерних моделей, такі місцевості продовжать висушуватися й стануть зовсім непридатними для життя.

Слайд 3

Зараз багато експертів вважають, що людство наражає на небезпеку світову екологічну систему у зв'язку із глобальним потеплінням, викликаним так званим парниковим ефектом. Викиди продуктів цивілізації у формі парникових газів, таких як СО2, затримали досить відбитого від земної поверхні тепла, щоб середня температура поверхні Землі підвищилася на 0,5ºС протягом ХХ ст. Якщо такий напрямок сучасної індустрії збережеться, то кліматична система зміниться повсюдно - танення льодів, підвищення рівня Світового океану, знищення рослин посухами, перетворення місцевостей у пустелі, переміщення зелених зон.

Слайд 4

Але цього може й не бути. Клімат на планеті залежить від комбінації багатьох факторів, які ще не до кінця вивчені. Можливо, що потепління, яке спостерігалося протягом минулого сторіччя, відбулося внаслідок природних коливань, незважаючи на те, що його швидкість значно перевищує ту, що спостерігалася протягом останніх десяти століть. Більше того, комп'ютерні прогнози можуть бути неточними.

Слайд 5

Глобальне потепління, впевнені американські вчені, може спонукати планетарну катастрофу. По-перше, потепління викличе збільшення концентрації водяної пари в атмосфері (на 6 % більше з кожним градусом підвищення температури), що викличе збільшення опадів і можливо більшу кількість катаклізмів погоди та стихійних лих у майбутньому.