X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Проблеми літосфери Землі

Завантажити презентацію

Проблеми літосфери Землі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Літосфера – зовнішня, тверда оболонка Землі.

Слайд 3

вирубування лісів ; зменшення кількості видів флори і фауни; виснаження природних ресурсів; деградації ґрунтів.

Слайд 4

Проблеми збереження ґрунтів Грунтово-рослинний покрив планети є регулятором водного балансу, універсальним біологічним фільтром і нейтралізатором багатьох видів антропогенних забруднень. Головні забруднювачі ґрунтів: нітрати; пестициди; радіаційні відходи; промислові, сільськогосподарські та побутові відходи.

Слайд 5

Пестициди Хімічні засоби захисту рослин від шкідників та захворювань. Вони мають шкідливий вплив на живі організми. У разі застосування пестицидів дуже важливо дотримуватися строків та норм їх використання.

Слайд 6

Солі нітратної кислоти. Через використання великої кількості нітратів вони накопичуються в рослинах, в організмі тварин і людей, перетворюються на нітрати, які руйнують гемоглобін крові, спричиняють злоякісні захворювання.

Слайд 7

Проблема утилізації відходів потребує негайного розв'язання. Лише в Україні на сьогодні накопичено 25 млрд. тонн твердих відходів, які займають приблизно 160 тис. га.

Слайд 8

У деяких державах з відходів виробляють біогаз, який використовують як паливо. Так, у Нью - Йорку за добу виробляють 110 тис. м біогазу, у Лондоні на смітнику площею 20 га добувають за годину 4 тис. м біогазу. Технологію видобутку біогазу зі сміття використовують у Франції, Італії, Швеції.