X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT
Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Проблема забруднення води"

Проблема забруднення водиСьогодні в багатьох водоймищах природні умови порушені людиною. Побутові і пр...Джерелами забруднення визнаються об’єкти, з яких здійснюється скидання або ін...Багаторічні спостереження динаміки якості поверхневих вод виявили тенденцію д...Безліч проблем накопичилася в США і Канаді у зв’язку із забрудненням великих ...У минулому грунтові води були менш забрудненим джерелом, чим поверхневі. Прот...Рівень забруднення води визначається присутністю органічних відходів. Джерело...До складу відходів входять головним чином вуглець, водень, кисень і азот. Оки...Люди скидають в річки і озера нафтопродукти, напівфабрикати і інший бруд, не ...
1 / 9
  • Play
Проблема забруднення води
Сьогодні в багатьох водоймищах природні умови порушені людиною. Побутові і промислові стоки часто перетворюють річки на каламутні, такі, що погано пахнуть, наповнені отрутою, хворобливі канави. Найбільшою «стічною канавою» Землі стали океани. Сьогодні в багатьох водоймищах природні умови порушені людиною. Побутові і промислові стоки часто перетворюють річки на каламутні, такі, що погано пахнуть, наповнені отрутою, хворобливі канави. Найбільшою «стічною канавою» Землі стали океани.
Джерелами забруднення визнаються об’єкти, з яких здійснюється скидання або інше надходження у водні об’єкти шкідливих речовин, якості поверхневих вод, що обмежують їх використання, а також негативний вплив на стан дна і берегових водних об’єктів, що погіршуються. Джерелами забруднення визнаються об’єкти, з яких здійснюється скидання або інше надходження у водні об’єкти шкідливих речовин, якості поверхневих вод, що обмежують їх використання, а також негативний вплив на стан дна і берегових водних об’єктів, що погіршуються.
Багаторічні спостереження динаміки якості поверхневих вод виявили тенденцію до зростання їх забруднення. Щорічно збільшується число стоків з високим рівнем забруднення води і кількість випадків екстремально високого забруднення водних об’єктів. Багаторічні спостереження динаміки якості поверхневих вод виявили тенденцію до зростання їх забруднення. Щорічно збільшується число стоків з високим рівнем забруднення води і кількість випадків екстремально високого забруднення водних об’єктів.
Безліч проблем накопичилася в США і Канаді у зв’язку із забрудненням великих озер. Займана площа 95 тис. квадратних миль, вони містять п’яту частину світового запасу прісної води. Добре помітно, що на землі стає все більше місць, де катастрофічно не вистачає прісної води. Безліч проблем накопичилася в США і Канаді у зв’язку із забрудненням великих озер. Займана площа 95 тис. квадратних миль, вони містять п’яту частину світового запасу прісної води. Добре помітно, що на землі стає все більше місць, де катастрофічно не вистачає прісної води.
У минулому грунтові води були менш забрудненим джерелом, чим поверхневі. Проте небезпечна практика розміщення відходів, а також добування води зі все більш глибоких водоносних горизонтів приводить до збільшення концентрації хімічних сполук і мінеральних солей в грунтових водах. У минулому грунтові води були менш забрудненим джерелом, чим поверхневі. Проте небезпечна практика розміщення відходів, а також добування води зі все більш глибоких водоносних горизонтів приводить до збільшення концентрації хімічних сполук і мінеральних солей в грунтових водах.
Рівень забруднення води визначається присутністю органічних відходів. Джерелом таких забруднень можуть бути фабрики і заводи, сільські господарства і міста Рівень забруднення води визначається присутністю органічних відходів. Джерелом таких забруднень можуть бути фабрики і заводи, сільські господарства і міста
До складу відходів входять головним чином вуглець, водень, кисень і азот. Окислення вказаних елементів обуславліваєт багато не сприятливих ситуацій, що створюються в забруднених річках і озерах. До складу відходів входять головним чином вуглець, водень, кисень і азот. Окислення вказаних елементів обуславліваєт багато не сприятливих ситуацій, що створюються в забруднених річках і озерах.
Люди скидають в річки і озера нафтопродукти, напівфабрикати і інший бруд, не замислюючись про те, що потім цю воду їм треба пити. Люди скидають в річки і озера нафтопродукти, напівфабрикати і інший бруд, не замислюючись про те, що потім цю воду їм треба пити.

Презентації по предмету Екологія

Сервіс створений для учнів та студентів України

У навчальному процесі школярів та студентів часто виникає потреба в якісній та інформативній презентації. Наш сервіс надає безкоштовну можливість публікувати свої презентації PowerPoint в Інтернеті. Для розміщення презентації у базі, користувачу потрібно лише авторизуватися через будь-яку соціальну мережу Рунету. Публікація Вашої презентаційної розробки у нас на сайті надасть можливість зручно поділитися нею з Вашими друзями та колегами.
Все це можливо завдяки вбудованому на сайті плеєру презентацій, який виключає пересилку файлів поштою або завантаження їх на файловий хостинг. Вам достатньо завантажити презентацію і вона автоматично опиниться у базі порталу у вигляді посилань на скачування та плеєр . Вам залишиться лише поділитись посиланням з друзями або опублікувати його в соціальній мережі. Ваші друзі зможуть подивитись презентацію за допомогою будь-якого пристрою, навіть не маючи програми PowerPoint.