X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Предмет та завдання екології. Методи екологічних досліджень.

Завантажити презентацію

Предмет та завдання екології. Методи екологічних досліджень.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема: Предмет та завдання екології. Методи екологічних досліджень. Мета: ознайомити з поняттям екології, її предметом та завданнями, розглянути питання про напрями і методи екологічних досліджень.

Слайд 2

Структура уроку Організаційний етап Вивчення нового матеріалу Підсумок уроку Домашнє завдання

Слайд 3

Діти! Сьогодні ми з вами почнемо вивчення нового розділу біології, який називається основи екології. Опанувавши його ви дізнаєтесь про основні закономірності дії екологічних факторів на живі організми, основні середовища їхнього існування та їх особливості; а також про особливості та структуру угрупувань цих організмів (природних та штучних) та багато іншого цікавого.

Слайд 4

Екологія Екологія – це наука про взаємозв’язки живих організмів та їхніх угрупувань між собою та довкіллям, про структуру і функціонування надорганізмових систем. Екологія є відносно молодою біологічною наукою, вона сформувалася лише в XIX ст. Сам термін “екологія” запропонував німецький вчений Е.Геккель у 1866 році.

Слайд 5

Предмет і завдання екології Предметом екології є різноманітні зв’язки між організмами, їх угрупуваннями та середовищем існування. Зверніть увагу! Головні завдання екології : Встановлення закономірностей взаємозв’язків між організмами, х угрупуваннями та умовами довкілля; дослідження структури та функціонування угрупувань організмів; розробка методів визначення екологічного стану природних та штучних угрупувань; спостереження за змінами в окремих екосистемах та біосфері вцілому, прогнозування їх наслідків; застосування екологічних знань у справі охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

Слайд 6

Напрями екології Вчення про Популяційна Біогеоценологія екологічні екологія фактори