X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Озонові діри"

Завантажити презентацію

"Озонові діри"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Озонові діри, причини виникнення та їх наслідки

Слайд 2

Що таке озон? Озон — це видозміна кисню, вибуховий газ синього кольору з характерним запахом.

Слайд 3

Що таке озонова діра? Озонова діра — локальне падіння концентрації озону в стратосфері на 10—40%. Пов'язано це з дією фреонів, зменшенням кількості кисню при запусках космічних кораблів та польотами реактивних літаків.

Слайд 4

Властивості озону: Здатність поглинати біологічно небезпечне ультрафіолетове випромінювання Сонця. Озон – найсильніший окислювач (просто кажучи – отрута), тому приземний озон небезпечний.  Здатність поглинати інфрачервоне випромінювання земної поверхні. Здатність прямим і непрямим чином впливати на хімічний склад атмосфери.

Слайд 5

Озонова діра над Антарктидою 2006 рік

Слайд 6

Існує велика кількість причин ослаблення озонового щита, викликаного антропогенною діяльністю. Загалом їх можна об’єднати у дві групи.

Слайд 7

1. Викиди висотних літаків і ракет По-перше, – це запуски космічних ракет. Паливо, що згорає, «випалює» в озоновому шарі більші діри. Колись передбачалося, що ці «діри» затягуються.

Слайд 8

По-друге, – літаки. Особливо ті, що летять на висотах в 12-15 км. Але, у той же час літаки, що літають нижче 12 км, дають збільшення озону.