X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Охорона навколишнього середовища"

Завантажити презентацію

"Охорона навколишнього середовища"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Охорона навколишнього середовища Матохнюк Валерії Кобулей Єлізавєти

Слайд 2

Охорона природи- це комплекс послідовно здійснюваних державних заходів,що включає пошук нових наукових рішень,розширення наявних знань для охорони природи.

Слайд 3

У наші дні проблема охорони навколишнього середовища надзвичайно зросла у зв'язку зі значним, а дуже часто і катастрофічним впливом господарської діяльності людини на природу.

Слайд 4

Актуальність охорони навколишнього середовища пов'язана головним чином зі зростанням антропогенного впливу. Це зумовлено демографічним вибухом, урбанізацією і розвитком гірничих розробок і комунікацій, забрудненням навколишнього середовища відходами, надмірним навантаженням на орні землі, пасовища, ліси, водойми. У результаті гірничо-технічної діяльності у світі порушено не менше 15 — 20 млн га земель, з них 59% площі використано під різні гірничі виробки, 38% — під відвали пустої породи або відходів збагачення, 3% — місця осідання, провалів та інших порушень поверхні, пов'язаних з підземними розробками.

Слайд 5

Заходами, спрямованими на охорону довкілля можуть бути: Обмеження викидів в атмосферу та гідросферу з метою поліпшення загальної екологічної обстановки. Створення заповідників, заказників і національних парків з метою збереження природних комплексів. Обмеження лову риби, полювання з метою збереження певних видів. Обмеження несанкціонованого викидання сміття. Використання методів екологічної логістики для тотального очищення від несанкціонованого засмічення території регіону.