X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
лікарські рослини

Завантажити презентацію

лікарські рослини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

лікарські рослини

Слайд 2

Здоровье только одно, а болезней тысячи. Тувинская пословица

Слайд 3

Назва походить від латинського слова 'ricinus' - кліщ, що пов'язано з формою насіння, що нагадує східного кліща. Батьківщина - Африка. З рицини отримують касторову олію, яка використовується в медицині як проносний засіб Клещевина

Слайд 4

Зверобой У народних повір'ях звіробій є джерелом світла, усуває зло, проганяє духів туги, що рятує від чорної печалі. Ця віра зберігається вже протягом тисячоліть. Звіробій з давніх часів відомий своїм позитивним цілющим дією на душу. Його дія в якості антидепресанту в даний час науково обгрунтовано. У народній медицині звіробій продірявлений є одним з найбільш часто вживаних лікарських рослин, поряд з ромашкою аптечної. Його використовують в основному як засіб лікування виразки шлунка при виразкових хворобах на шкірі, а так зване масло звіробою застосовується, і при стоматитах і т.д.

Слайд 5

Женьшень У дослівному перекладі з китайського слово "женьшень" означає "людина-корінь" (жень - людина, шень - корінь). Ця назва була дана за разючу подібність кореня женьшеню з людською фігурою. Препарати женьшеню призначають при втомі, перевтомі, неврастенії. Широко відомо їх вживання при гіпотонії з метою підвищення артеріального тиску.

Слайд 6

Мать-и-мачеха Цветы липы Застосовується при захворюваннях дихальних органів, катарі верхніх дихальних шляхів, запаленні легенів, бронхіальній астмі, ангіні. Липовий цвіт - один з найстаріших народних лікарських препаратів, що зарекомендував себе як потогінний, жарознижувальний, відхаркувальний, сечогінний, бактерицидний засіб.