X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ХОЛОДИЛЬНИК , МИ І ДОВКІЛЛЯ

Завантажити презентацію

ХОЛОДИЛЬНИК , МИ І ДОВКІЛЛЯ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Команда авторів презентації:   ХОЛОДИЛЬНИК , МИ І ДОВКІЛЛЯ  

Слайд 2

Чи задумувалися Ви коли-небудь? Як холодильна техніка впливає на людину та навколишнє середовище? як вберегтися від шкідливого впливу холодильної техніки?

Слайд 3

Щоб дізнатися, наскільки жителі нашого міста, а також учні училища володіють інформацією про шкідливість холодильника, ми провели анкетне опитування Як утворюється холод у холодильнику? Як впливає холодильна техніка на довкілля? Чи знаєте Ви: Правила безпечної експлуатації холодильника?

Слайд 4

Ось його результати! Опитування хлопців (28чол) : І. Як впливає холодильна техніка на довкілля? ІІ. Як утворюється холод у холодильнику? ІІІ. Правила безпечної експлуатації холодильника?

Слайд 5

Опитування дівчат (30чол): І. Як впливає холодильна техніка на довкілля? ІІ. Як утворюється холод у холодильнику? ІІІ. Правила безпечної експлуатації холодильника?

Слайд 6

Опитування дорослих (38чол): ІІІ. Правила безпечної експлуатації холодильника? І. Як впливає холодильна техніка на довкілля? ІІ. Як утворюється холод у холодильнику?

Слайд 7

Еволюція сучасного холодильника: Холодильник минулого... Холодильник сучасності... Холодильник майбутнього...

Слайд 8

НАШІ ВИСНОВКИ

Слайд 9

Сальмонела Хвороби, що живуть в холодильнику:   Лістерії Кишкова паличка Холодильник та здоров’я людини Можливе отруєння фреонами!